gnome-pim 1.0.8 - en to uk translation catalogue (480 entries)

en: 	Object did not exist, creating a new one
uk: 	Об'єкта не існує, створення нового

en: 	Object has been modified on desktop and on the pilot, desktop takes precedence
uk: 	Об'єкт було модифікавано на робочому столі та в пілоті, робочий стіл має перевагу

en: 
      Additional:
uk: 
      Додатково:

en: 
      City:
uk: 
      Місто:

en: 
      Country:
uk: 
      Країна:

en: 
      Family:
uk: 
      Фамілія:

en: 
      Given:
uk: 
      Захоплення:

en: 
      Name:
uk: 
      Назва:

en: 
      Postal Box:
uk: 
      Абонентська скринька:

en: 
      Postal Code:
uk: 
      Поштовий індекс:

en: 
      Prefix:
uk: 
      Титул:

en: 
      Region:
uk: 
      Реґіон:

en: 
      Street:
uk: 
      Вулиця:

en: 
      Suffix:
uk: 
      Суфікс:

en: 
    Address:
uk: 
    Адреси:

en: 
    Birth Date:
uk: 
    Дені народження:

en: 
    Business Role:
uk: 
    Робочі функції:

en: 
    Categories:
uk: 
    Категорії:

en: 
    Comment:
uk: 
    Коментар:

en: 
    E-mail:
uk: 
    Електронна пошта:

en: 
    E-mail:
uk: 
    Електронна пошта:

en: 
    Geo Location:
uk: 
    Географічне положення:

en: 
    Mailer:
uk: 
    Поштова програма:

en: 
    Name:
uk: 
    Ім'я:

en: 
    Org:
uk: 
    Організація:

en: 
    Public Key:
uk: 
    Публічний ключ:

en: 
    Telephone:
uk: 
    Телефон:

en: 
    Telephones:
uk: 
    Телефони:

en: 
    Time Zone:
uk: 
    Часовий пояс:

en: 
    Title:
uk: 
    Посада:

en: 
    Unique String:
uk: 
    Унікальний рядок:

en:  changed. Save?
uk:  змінений. Зберегти?

en:  seconds
uk:  секунд

en: %A %b %d, %H:%M
uk: %A %d %b, %H:%M

en: %a %b %d %Y
uk: %a %d %b %Y

en: (C) 1998
uk: © 1998

en: (C) 1998 the Free Software Foundation
uk: © 1998 Фундація Вільного Програмного Забезпечення

en: 12-hour (AM/PM)
uk: 12 годинний (AM/PM)

en: 1st
uk: 1.

en: 24-hour
uk: 24 годинний

en: 2nd
uk: 2.

en: 3rd
uk: 3.

en: 4th
uk: 4.

en: 5th
uk: 5.

en: A new Gnomecard could not be spawned. Maybe it is not in your path.
uk: Нову ГномоКартку неможливо запустити. Можливо її немає в шляху.

en: Add
uk: Додати

en: Add a category
uk: Додати категорію

en: Add a category to the list of selected categories
uk: Додати категорію до списку вибраних категорій

en: Add exception
uk: Додати виключення

en: Add the contents of another card file
uk: Додати вміст іншого файлу карток

en: Add to-do item...
uk: Додати елемент "Виконати"...

en: Add...
uk: Додати...

en: Address Conduit Options
uk: Параметри адресного каналу

en: Address Conduit State
uk: Стан адресного каналу

en: Address List:
uk: Список адрес:

en: Address data:
uk: Дані адрес:

en: Address:
uk: Адреси:

en: Addresses
uk: Адреси

en: Alarm Properties
uk: Властивості сигналу

en: Alarms
uk: Сигнали

en: All day event
uk: Всі події дня

en: An error occured when trying to fetch
    pilot list from the gnome-pilot daemon
uk: Сталася помилка на спробі отримання списку
    пілотів від демона gnome-pilot

en: An event's end time must be later than its start time.
uk: Час завершення події має бути пізніший ніж час початку.

en: Append GnomeCard File
uk: Додати файл гномокарток

en: Appointment
uk: Зустріч

en: Appointments:
uk: Зустрічі:

en: Audio
uk: Аудіо

en: Audio alarms timeout after
uk: Затримка звукового сигналу на

en: Available
uk: Доступно

en: Beep on display alarms
uk: Звуковий сигнал на показі повідомлення

en: Birthdate:
uk: День народження:

en: Bulletin Board
uk: Дошка оголошень

en: By Card Name
uk: За назвою карток

en: By E-mail
uk: За адресою ел.пошти

en: By Last Name
uk: За прізвищем

en: By Name
uk: За імененем

en: By Organization
uk: За організацією

en: Calendar holds %d entries
uk: Календар містить %d записів

en: Can not bind to device %s
uk: Неможливо зв'язатись з пристроєм %s

en: Can not create Pilot socket
uk: Неможливо створити сокет Пілота

en: Car
uk: Автомобіль

en: Card
uk: Картка

en: Card Name
uk: Назва картки

en: Card:
uk: Картка:

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Categories
uk: Категорії

en: Categories:
uk: Категорії:

en: Category selection
uk: Вибір категорії

en: Cellular
uk: Стільниковий

en: Change current card
uk: Зміна поточної картки

en: Change selected
uk: Змінити вибране

en: Church
uk: Церква

en: City:
uk: Місто:

en: Classification
uk: Класифікація

en: Colors
uk: Кольори

en: Colors for display
uk: Кольори відображення

en: Column Display
uk: Стовпчики

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Conduit state
uk: Стан каналу

en: Confidential
uk: Конфіденційне

en: Configuration utility for the address conduit.
    The address conduit syncronizes addresses from the pilot with GnomeCard file on the local host
uk: Утиліта налаштування адресного каналу.
    Адресний канал синхронізує адреси пілота з файлом GnomeCard на комп'ютері

en: Configuration utility for the calendar conduit.
uk: Конфігураційна утиліта для каналу календаря.

en: Copy From Pilot
uk: Копіювати з пілота

en: Copy To Pilot
uk: Копіювати в пілот

en: Could not create object for conduit.
    Perhaps the conduit isn't properly installed ?
uk: Не вдалося створити об'єкт для каналу.
    Напевно канал невірно встановлено?

en: Could not open DatebookDB on the Pilot
uk: Не вдалося відкрити DatebookDB на пілоті

en: Could not read pilot's DateBook application block
uk: Не вдалось зчитати блок програми пілота DateBook

en: Could not start gnomecal server
uk: Не вдалось запустити сервер gnomecal

en: Country:
uk: Країна:

en: Create a new appointment
uk: Створення нової зустрічи

en: Create a new appointment for today
uk: Сворення нової зустрічи сьогодні

en: Create a new calendar
uk: Створення нового календаря

en: Create a new card file
uk: Створити новий файл карток

en: Create new appointment
uk: Створити нову зустріч

en: Create new card
uk: Створити нову картки

en: Create to-do item
uk: Створити елемент "Виконати"

en: Current day's number:
uk: Число поточного дня:

en: DATE
uk: ДАТА

en: Daily
uk: Щоденно

en: Day
uk: Дні

en: Day View
uk: Перегляд дня

en: Day end:
uk: Кінець дня:

en: Day numbers:
uk: Числа днів:

en: Day range
uk: Денний час

en: Day start:
uk: Початок дня:

en: Days
uk: Дні

en: Default
uk: Типово

en: Defaults
uk: Типові властивості

en: Del
uk: Видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete all occurances
uk: Вилучити всі події

en: Delete card
uk: Видалення картки

en: Delete selected
uk: Видалати вибране

en: Delete this appointment
uk: Вилучити цю зустріч

en: Delete this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Delete this occurance
uk: Вилучити цю зустріч

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Display
uk: Дисплей

en: Displayed Columns
uk: Показані

en: Domestic
uk: Внутрішній

en: Done
uk: Завершити

en: Due Date
uk: Обумовлена дата

en: Due Date:
uk: Обумовлена дата:

en: E-mail data:
uk: Дані адрес електронної пошти:

en: Edit appointment
uk: Редагувати зустріч

en: Edit card
uk: Редагувати картку

en: Edit this appointment...
uk: Редагувати цю зустріч...

en: Edit this item...
uk: Редагувати цей елемент...

en: Edit to-do item
uk: Редагувати елемент "Виконати"

en: Edit...
uk: Редагувати...

en: Electronic Business Card Manager
uk: Електронний менеджер візитних карток

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email List:
uk: Список адрес електронної пошти:

en: Empty days:
uk: Вільні дні:

en: Enable debugging output of TYPE (alarms)
uk: Увімкнути вивід налагоджувальної інформації

en: Enable snoozing for
uk: Дозволити спання на

en: End after
uk: Закінчити після

en: End on
uk: Закінчити на

en: End time:
uk: Час завершення:

en: Ending date
uk: Дата завершення

en: Erase card
uk: Видалити картку

en: Error %s %s.
uk: Помилка %s %s.

en: Error while communicating with calendar server
uk: Помилка при спілкуванні з сервером календаря

en: Exceptions
uk: Виключення

en: Explanatory
uk: Доповнення

en: Extended:
uk: Продовження:

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Failed to get a connection from the Pilot device
uk: Не вдалося отримати з'єднання з пристрою Пілота

en: Fax
uk: Факс

en: File %s has changed since it was loaded
    Continue?
uk: Файл %s буз змінений після того як був завантажений
    Продовжити?

en: File As:
uk: Зберегти як:

en: File not found
uk: Файлу не знайдено

en: File to load calendar from
uk: Файл для читання календаря

en: Find
uk: Шукати

en: Find Backwards
uk: Шукати назад

en: Find Card
uk: Пошук картки

en: Find:
uk: Знайти:

en: First
uk: Перша

en: First Name
uk: Ім'я

en: First card
uk: Перша картка

en: First:
uk: Ім'я:

en: Fri
uk: Птн

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Friends
uk: Друзі

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: General
uk: Загальне

en: Geographic Position
uk: Географічне розсташування

en: Geographical
uk: Географічні дані

en: Geometry for starting up
uk: Геометрія на початку

en: Gnome Calendar
uk: Календар GNOME

en: GnomeCalendar Conduit
uk: Календар Календаря GNOME

en: GnomeCard
uk: ГномоКартка

en: GnomeCard File:
uk: Файл GnomeCard:

en: GnomeCard: %s
uk: ГномоКартка: %s

en: Go
uk: Перейти

en: Go back in time
uk: Повернутись в минуле

en: Go forward in time
uk: Перейти в майбутнє

en: Go to
uk: Перейти

en: Go to a specific date
uk: Перейти на вказану дату

en: Go to date
uk: Перейти на дату:

en: Go to present time
uk: Перейти на сьогодні

en: Go to today
uk: Перейти на сьогодні

en: Gpilotd address conduit
uk: Адресний канал gpilotd

en: Hacking
uk: Хакерство

en: Headings:
uk: Заголовки:

en: Highlight items due today
uk: Виділений сьогоденних завдань

en: Highlight not yet due items
uk: Виділення невиконаних завдань

en: Highlight overdue items
uk: Виділення прострочених завдань

en: Highlighted day:
uk: Виділений день:

en: Hobby
uk: Хобі

en: Home
uk: Домівка

en: Hour
uk: Година

en: Hours
uk: Години

en: Housekeeping
uk: Домашнє господарство

en: Identity
uk: Особа

en: If used, starts in iconic mode
uk: По можливості стартувати мінімізованим

en: If you want to debug the attributes on records
uk: Якщо ви хочете налагодити атрибути в запису

en: International
uk: Міжнародний

en: Internet
uk: Інтернет

en: Item Comments:
uk: Коментар:

en: Jump to this _day
uk: Перескочити на цей _день

en: Jump to this _month
uk: Перескочити на цей _місяць

en: Jump to this _week
uk: Перескочити на цей _тиждень

en: Jump to this _year
uk: Перескочити на цей _рік

en: Last
uk: Остання

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Last card
uk: Остання картка

en: Last:
uk: Прізвище:

en: Layout
uk: Проект

en: Load the user calendar
uk: Завантажити календар користувача

en: Love
uk: Кохання

en: Mail
uk: Пошта

en: Mail to:
uk: Відправити пошту:

en: Make this appointment movable
uk: Дозволити цю зустріч переносити

en: Meeting
uk: Зустрічі

en: Merge From Pilot
uk: Об'єднати з пілота

en: Merge To Pilot
uk: Об'єднати в пілот

en: Message Recorder
uk: Автовідповідач

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Middle:
uk: По-батькові:

en: Minute
uk: Хвилина

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Modem
uk: Модем

en: Modify
uk: Змінити

en: Mon
uk: Пон

en: Monday
uk: Понеділок

en: Money
uk: Гроші

en: Month View
uk: Перегляд місяця

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Music
uk: Музика

en: Name
uk: Ім'я

en: Name:
uk: Назва:

en: Network
uk: Мережа

en: New
uk: Нова

en: New appointment for _today...
uk: Нова зустріч _сьогодні...

en: New appointment...
uk: Нова зустріч...

en: Next
uk: Наступне

en: Next card
uk: Наступна картка

en: No Card Name
uk: Відсутня назва картки

en: No Card Name.
uk: Відсутня назва картки.

en: No appointments for this day
uk: Немає зустрічей на цей день

en: No description
uk: Немає опису

en: No filename specified. Please run address conduit capplet first.
uk: Не вказано назви файлу. Будь ласка, запустить спочатку каплет адресного каналу.

en: No matching record found.
uk: Не знайдено відповідного запису.

en: No pilot configured, please choose the
    'Pilot Link Properties' capplet first.
uk: Немає сконфігурованих пілотів, виберіть
    спочатку каплет "Властивості зв'язку пілота".

en: None
uk: Немає

en: Not connected to the gnome-pilot daemon
uk: Не встановлено з'єднання з демоном gnome-pilot

en: Number:
uk: Номер:

en: Ok
uk: Гаразд

en: Only syncs from desktop to pilot
uk: Лише синхронізація з робочого столу на пілот

en: Only syncs from pilot to desktop
uk: Лише синхронізація з пілота на робочий стіл

en: Open
uk: Відкрити

en: Open GnomeCard File
uk: Відкрити файл гномокарток

en: Open _Default
uk: Відкрити _типовий

en: Open calendar
uk: Відкрити календар

en: Open file
uk: Відкрити файлу

en: Open the default file
uk: Відкрити типовий файл

en: Organization
uk: Організація

en: Outline:
uk: Тло заголовків:

en: Owner:
uk: Володар:

en: PORT
uk: ПОРТ

en: Pager
uk: Пейджер

en: Paperwork
uk: Канцелярія

en: Parcel
uk: Пакунок

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone List:
uk: Список телефонів:

en: Please select categories for the current item
uk: Виберіть категорії для поточного елементу

en: Please select the date you want to go to.
    When you click on a day, you will be taken
    to that date.
uk: Будь-ласка, виберіть дату на якої ви хочете перейти.
    Коли ви клацнете на дні, ви перейдете
    до цієї дати.

en: Please select the start and end hours you want
    to be displayed in the day view and week view.
    Times outside this range will not be displayed
    by default.
uk: Виберіть початковий та кінцевий день, які ви хочете
    бачити в режимі перегляду днів та тижнів
    Час поза цим діапазоном не буде показаний без вказівки.

en: Possible Columns
uk: Можливі

en: Post Office:
uk: Поштамт:

en: Postal Box
uk: Абонентська скринька

en: Postal Code:
uk: Поштовий індекс:

en: Preferences
uk: Настройки

en: Preferred
uk: Найкращий

en: Prefix
uk: Титул

en: Prefix:
uk: Титул:

en: Prev
uk: Попереднє

en: Previous card
uk: Попередня картка

en: Priority
uk: Приорітет

en: Priority:
uk: Приорітет:

en: Private
uk: Приватне

en: Program
uk: Програма

en: Public
uk: Суспільне

en: Public Key:
uk: Публічний ключ:

en: Reached %s record.
    Continue from the %s one?
uk: Поточний запис: %s.
    Продовжити з %s?

en: Recur on the
uk: Повторити на

en: Recurrence
uk: Повторити

en: Recurrence rule
uk: Повтор правила

en: Region:
uk: Регіон:

en: Relatives
uk: Відношення

en: Reminder of your appointment at
uk: Нагадувати про зустрічи за

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove a category
uk: Вилучити категорію

en: Remove a category from  the list of selected categories
uk: Вилучити категорію з списку вибраних категорій

en: Repeat forever
uk: Повторювати завжди

en: Run program:
uk: Запустити програму:

en: Sat
uk: Суб

en: Saturday
uk: Субота

en: Save
uk: Зберегти

en: Save GnomeCard File As...
uk: Зберегти файл гномокарток як...

en: Save calendar
uk: Зберегти календар

en: Save changes
uk: Збереження файлу

en: School
uk: Школа

en: Search card
uk: Шукати картку

en: Second
uk: Секунда

en: Seconds
uk: Секунди

en: Security
uk: Безпека

en: Select program to run at alarm time
uk: Вибрати програму для запуску у вказаний час

en: Selected
uk: Вибрано

en: Set sort criteria
uk: Встановити критерії сортування

en: Shopping
uk: Крамниці

en: Show TO-DO items and quit
uk: Показати завдання і вийти

en: Show events and quit
uk: Показати події та вийти

en: Show on TODO List:
uk: Показати на списку завдань:

en: Snooze
uk: Сон

en: Sort
uk: Сортувати

en: Specifies ending date [for --events]
uk: Вказати дату завершення [для --events]

en: Specifies start date [for --events]
uk: Spesifiserer startdato [for --events]

en: Specifies the port on which the Pilot is
uk: Визначає порт на якому є пілот

en: Start time:
uk: Час початку:

en: Street:
uk: Вулиця:

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Suffix:
uk: Суфікс:

en: Summary
uk: Резюме

en: Summary:
uk: Резюме:

en: Sun
uk: Нед

en: Sunday
uk: Неділя

en: Synced DateBook from Pilot to GnomeCal
uk: Синхронізовано DateBook з Пілота в GnomeCal

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Synchronize Action
uk: Синхронізація

en: Syncing with the pilot...
uk: Синхронізація з пілотом...

en: TYPE
uk: ТИП

en: Take from Name
uk: Взяти з імені

en: Telephone data:
uk: Дані телефонів:

en: The GNOME personal calendar and schedule manager.
uk: Особистий календар та планувальник GNOME.

en: The default file
uk: Типовий файл

en: The startup view mode (dayview, weekview, monthview, yearview)
uk: Початковий вигляд календаря (денний, тижневий, місячний, річний)

en: There are cards which are currently being modified.
    Finish any pending modifications and try again.
uk: Наявні змінені картки.
    Завершіть усі зміни та спробуте знову.

en: Thu
uk: Чет

en: Thursday
uk: Четвер

en: Time
uk: Час

en: Time Left
uk: Залишилось

en: Time Until Due
uk: Час до виконання

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: Time display
uk: Показувати час

en: Time format
uk: Формат часу

en: Title
uk: Заголовок

en: Title:
uk: Заголовок:

en: To Do List
uk: Список завдань

en: To Do List Properties
uk: Властивості списку завднь

en: To Do List style options:
uk: Параметри стилю списку завдань

en: To-Do item that is due today:
uk: Сьогоденне завдання:

en: To-Do item that is not yet due:
uk: Невиконане завдання:

en: To-Do item that is overdue:
uk: Прострочене завдання:

en: To-do list
uk: Список завдань

en: Today
uk: Сьогодні

en: Toggle Card View
uk: Змінити вигляд картки

en: Toggle Tree View
uk: Змінити вигляд дерева

en: Travel
uk: Подорожування

en: Tree
uk: Дерево

en: Tue
uk: Вів

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Type:
uk: Тип:

en: Unable to open DatebookDB
uk: Не вдалося відкрити DatebookDB

en: Unable to open file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл: %s

en: VIEW
uk: ВИГЛЯД

en: Vadim Strizhevsky <vadim@optonline.net>
uk: Вадім Стріжевскій <vadim@optonline.net>

en: Video
uk: Відео

en: Voice
uk: Голосовий

en: Web Page
uk: ВВВ сторінка

en: Web Page:
uk: Веб-сторінка

en: Wed
uk: Сер

en: Wednesday
uk: Середа

en: Week
uk: Тиждень

en: Week View
uk: Перегляд тижня

en: Weekly
uk: Щотижнево

en: Weeks
uk: Тижні

en: Weeks start on
uk: Тиждень починається з

en: Work
uk: Робота

en: Year View
uk: Перегляд року

en: Year:
uk: Рік:

en: Yearly
uk: Щорічно

en: _Append...
uk: _Додати...

en: _New appointment in this day...
uk: _Нова зустріч в цей день...

en: _New appointment...
uk: _Нова зустріч...

en: _New calendar
uk: _Новий календар

en: ago
uk: тому

en: am
uk: дп

en: april
uk: квітень

en: august
uk: серпень

en: d_Every
uk: d_Кожен

en: day
uk: день

en: day(s)
uk: день

en: december
uk: грудень

en: eighth
uk: восьмий

en: eleventh
uk: одинадцятий

en: february
uk: лютий

en: fifth
uk: п'ятий

en: first
uk: перший

en: fortnight
uk: два тижні

en: fourth
uk: четвертий

en: friday
uk: п'ятниця

en: h
uk: г

en: hour
uk: година

en: hrs.
uk: год.

en: january
uk: січень

en: july
uk: липень

en: june
uk: червень

en: last
uk: останній

en: lat,
uk: шир,

en: lon.
uk: дов.

en: m_Every
uk: m_Кожен

en: march
uk: березень

en: may
uk: травень

en: min
uk: хв

en: mins.
uk: хв.

en: minute
uk: хвилина

en: monday
uk: понеділок

en: month
uk: місяць

en: month(s)
uk: місяць

en: next
uk: наступний

en: ninth
uk: дев'ятий

en: november
uk: листопад

en: now
uk: зараз

en: occurrence(s)
uk: подія(ї)

en: october
uk: жовтень

en: pi_accept failed
uk: не вдалося виконати pi_accept

en: pm
uk: пп

en: saturday
uk: субота

en: sec
uk: с

en: second
uk: секунда

en: sept
uk: вер

en: september
uk: вересень

en: seventh
uk: сьомий

en: sixth
uk: шостий

en: sunday
uk: неділя

en: tenth
uk: десятий

en: th day of the month
uk: -у дні місяця

en: the default file
uk: типового файлу

en: third
uk: третій

en: this
uk: цей

en: thur
uk: чет

en: thurs
uk: четв

en: thursday
uk: четвер

en: today
uk: сьогодні

en: tomorrow
uk: завтра

en: tues
uk: вів

en: tuesday
uk: вівторок

en: twelfth
uk: дванадцятий

en: w_Every
uk: w_Кожен

en: wednes
uk: сер

en: wednesday
uk: середа

en: week
uk: тиждень

en: week(s)
uk: тиждень

en: y_Every
uk: y_Кожен

en: year
uk: рік

en: year(s)
uk: рік

en: yesterday
uk: вчора
