Galeon 1.2 - en to et translation catalogue (1131 entries)

en: %.2f%% - Downloading
et: Allalaadimine - %.2f%%

en: %Y-%m-%d
et: %d.%m.%Y

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
et: %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
et: Laetud %dKB %sKB-st kiirusel %sKB/sek

en: %s (%d kB loaded)
et: %s (%d kB loetud)

en: %s (%d tabs)
et: %s (%d sakki)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
et: %s (%d%% valmis, %d kB %d kB-st loetud%s)

en: %s (1 tab)
et: %s (1 sakk)

en: %s = URL, %f = destination folder
et: %s = URL, %f = sihtkataloog

en: %s at %s
et: %s kiirusel %s

en: %s at KB/s
et: %s kiirusel KB/s

en: %s not found
et: Ei leia: %s

en: %s not found
et: Ei leia: %s

en: %s of %s
et: %s %s-st

en: , %02d:%02d:%02d remaining
et: , %02d:%02d:%02d veel

en: ?Subject=Check%20this%20out%21
et: ?Subject=Vaata%20seda%21

en: A GNOME browser based on Mozilla
et: Mozillal baseeruv GNOME keskkonna brauser

en: A file was selected when a folder was expected.
et: Valiti fail, kui oodati kataloogi.

en: A folder was selected when a file was expected.
et: Valiti kataloog, kui oodati faili.

en: AL_T text
et: AL_T tekst

en: A_nimate images
et: _Animeeritud pildid

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
et: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsŠšZzŽžTtUuVvWwÕõÄäÖöÜüXxYy

en: Abandon Changes
et: Loobu muudatustest

en: Abort
et: Katkesta

en: About _plugins
et: _Pluginate info

en: About this application
et: Info programmi kohta

en: Accept _from current server only
et: Ainult _samast serverist

en: Action
et: Tegevus

en: Add
et: Lisa

en: Add Galeon bookmark
et: Lisa Galeoni järjehoidja

en: Add _bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Add _bookmark here
et: Lisa järjehoidja _siia kataloogi

en: Add _folder here
et: Lisa siia _kataloog

en: Add a bookmark (don't open any window)
et: Lisa järjehoidja (ei ava ühtegi akent)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
et: Lisa järjehoidja sellele lehele kindlasse järjehoidjate kataloogi

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
et: Lisa järjehoidja sellele lehele järjehoidjate kataloogi

en: Add bookmark
et: Lisa järjehoidja

en: Add bookmark for frame
et: Lisa järjehoidja freimile

en: Added:
et: Lisatud:

en: Advanced
et: Edasijõudnutele

en: Afrikaans (af)
et: Afrikaani (af)

en: Al_ways use these colors
et: Kasuta alati minu valitud v_ärve

en: Albanian (sq)
et: Albaania (sq)

en: All
et: Kõik

en: All Files
et: Kõik failid

en: Allow Java code to be executed
et: Luba Java koodi käivitada

en: Allow JavaScript code to be executed
et: Luba JavaScripti skripte käivitada

en: Allow Java_Script
et: Luba Java_Script

en: Allow _Java
et: Luba _Java

en: Allow _Java (requires plugin)
et: Luba _Java (vajab pluginat)

en: Allow _popups
et: Luba p_opupid

en: Allow cookies from this site
et: Luba küpsiste saatmine/vastuvõtt sellest masinast

en: Allow image source
et: Luba laadimine pildi masinast

en: Allow images from %s
et: Luba piltide laadimine masinast %s

en: Allow images from this site to be loaded
et: Luba piltide laadimine sellest masinast

en: Allow pages to create popup windows
et: Luba lehekülgedel uusi aknaid avada

en: Allow statusbar _messages
et: Luba staatusreale _kirjutada

en: Allowed
et: lubatud

en: Alt text
et: Alt(ernatiiv) tekst

en: Always Use
et: Kasuta alati

en: Always _use this helper
et: Kasuta a_lati seda programmi

en: Always us_e these fonts
et: Kasuta alati minu valitud kirjatüü_pe

en: Animate images continuously
et: Animeeri pilte pidevalt

en: Animate images once through
et: Animeeri pilte üks kord

en: Appendix
et: Lisa

en: Apply and Close
et: Rakenda ja sulge

en: Apply this sheet by default
et: Vaikimisi kasuta seda stiili

en: Arabic
et: Araabia

en: Arabic (IBM-864)
et: Araabia (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
et: Araabia (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
et: Araabia (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
et: Araabia (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
et: Araabia (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
et: Araabia (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
et: Araabia (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
et: Armeenia (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
et: K_üsi iga allalaadimise jaoks kataloogi

en: Ask the user
et: Küsi kasutajalt

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
et: Teatud juhtudel, näiteks siis, kui sa oled tulemüüri taga, pead sa
    Internetti pääsemiseks kasutama nn puhverserverit ehk proksit.
    
    Kui sa ei tea vajalikke andmeid, küsi oma võrguadministraatori käest.
    
    Kui sa ei tea, kas proksi on ühenduse loomiseks vajalik, siis
    proovi kõigepealt ilma, jättes need väljad tühjaks. Vajaduse
    korral saad proksi hiljem määrata Galeoni häälestuses.

en: At the _bottom of each folder
et: Iga kataloogi l_õpus

en: At the _top of each folder
et: Iga kataloogi _alguses

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
et: Proovi URL laadida juba avatud Galeoni aknas

en: Author
et: Autor

en: AutoBookmarks
et: IseHoidjad

en: Autoconfigure _URL:
et: Konfiguratsiooni _URL:

en: Autodetec_t
et: _Automaatne

en: Automatically
et: Automaatselt

en: Automatically reload the current site every so often
et: Värskenda lehekülge etteantud intervalliga automaatselt

en: Autoreload
et: Automaatne värskendus

en: Available Controls
et: Saadaval objektid

en: Azerbaijani (az)
et: Aserbaidžaani (az)

en: Back
et: Tagasi

en: Back history
et: Eelmiste lehtede ajalugu

en: Baltic
et: Balti

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
et: Balti (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
et: Balti (Windows-1257)

en: Basque (eu)
et: Baski (eu)

en: Block cookies from this site
et: Keela küpsiste saatmine/vastuvõtt sellest masinast

en: Block image source
et: Blokeeri pildi masin

en: Block images from %s
et: Keela piltide laadimine masinast %s

en: Block images from this site from being loaded
et: Keela piltide laadimine sellest masinast

en: Blocked
et: keelatud

en: Bookmark Name
et: Järjehoidja nimi

en: Bookmarklets
et: Bookmarkletid

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Bookmarks _dock
et: Järjehoidjate _dokk

en: Bottom
et: All

en: Breton (br)
et: Bretooni (br)

en: Broken
et: Katkine

en: Browsing
et: Brausimine

en: Bulgarian (bg)
et: Bulgaaria (bg)

en: Byelorussian (be)
et: Valgevene (be)

en: Bypass cache
et: Möödu puhvrist

en: Bypass cache and proxy
et: Möödu puhvrist ja proksist

en: Bypass proxy
et: Möödu proksist

en: C_ut
et: _Lõika

en: Cache
et: Puhver

en: Cancel all pending downloads?
et: Katkesta kõik ootel allalaadimised?

en: Catalan (ca)
et: Katalaani (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
et: Keldi (ISO-8859-14)

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Central European (IBM-852)
et: Kesk-Euroopa (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
et: Kesk-Euroopa (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
et: Kesk-Euroopa (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
et: Kesk-Euroopa (Windows-1250)

en: Certificates
et: Sertifikaadid

en: Chapter
et: Peatükk

en: Charset Encoding
et: Märgistik

en: Charsets
et: Märgistikud

en: Chinese
et: Hiina

en: Chinese (zh)
et: Hiina (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
et: Hiina lihtsustatud (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
et: Hiina lihtsustatud (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
et: Hiina lihtsustatud (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
et: Hiina lihtsustatud (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
et: Hiina lihtsustatud (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
et: Hiina traditsiooniline (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
et: Hiina traditsiooniline (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
et: Hiina traditsiooniline (EUC-TW)

en: Choose Helper App
et: Vali kasutatav programm

en: Choose Helper Application
et: Vali kasutatav programm

en: Choose destination folder
et: Vali sihtkataloog

en: Choose helper application
et: Vali kasutatav programm

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear _Disk Cache
et: P_uhasta kettapuhver

en: Clear _Memory Cache
et: Pu_hasta mälupuhver

en: Clear location
et: Puhasta asukohaväli

en: Clear the console
et: Puhasta konsool

en: Clear the location entry field
et: Puhastab lehekülje aadressi sisestusvälja

en: Click to (un)fold
et: Klõpsa (lahti)voltimiseks

en: Clone tab
et: Klooni sakk

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close all Galeon windows
et: Sulge kõik Galeoni aknad

en: Close dock
et: Sulge dokk

en: Close other tabs
et: Sulge teised sakid

en: Close tab
et: Sulge sakk

en: Close the current tab or window
et: Sulge aktiivne sakk või aken

en: Colors
et: Värvid

en: Completions
et: Abistamised

en: Configure Proxy Settings
et: Häälesta Interneti ühendus

en: Configure the application
et: Programmi häälestus

en: Confirm Session Open
et: Küsi sessiooni avamisel kinnitust

en: Confirm Window Close
et: Küsi akna sulgemisel kinnitust

en: Contents
et: Sisukord

en: Control how proxies should be used
et: Määra, millist proksit kasutatakse

en: Control whether images are animated
et: Määra animeeritud piltide käitumine

en: Control whether images are displayed
et: Määra piltide laadimise viis

en: Coo_kie Sites
et: Küp_siste masinad

en: Cookie Information
et: Küpsise info

en: Cookie Name
et: Küpsise nimi

en: Cookie management
et: Küpsiste haldus

en: Cookies
et: Küpsised

en: Cookies that are being stored
et: Küpsised, mis on sinu masinasse salvestatud

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy destination location
et: Kopeeri sihtkoht

en: Copy email address
et: Kopeeri meiliaadress

en: Copy frame location
et: Kopeeri freimi asukoht

en: Copy image location
et: Kopeeri pildi asukoht

en: Copy link location
et: Kopeeri link

en: Copy location
et: Kopeeri asukoht

en: Copy source location
et: Kopeeri lähtekoht

en: Copy the selection
et: Kopeeri valik

en: Could not create a temporary file
et: Ei saa ajutist faili tekitada

en: Could not open file: %s
et: Ei saa avada faili: %s

en: Couldn't load any bookmark from that file.
    Make sure that it is in the correct file format.
et: Ei suutnud sellest failist ühtegi järjehoidjat leida.
    Kontrolli, kas tegemist on õiges formaadis failiga.

en: Couldn't load session from "%s"
et: Ei saa avada sessiooni failist "%s"

en: Couldn't save your bookmarks to the specified file!
et: Järjehoidjaid ei saanud määratud faili salvestada!

en: Create a new bookmark
et: Lisa uus järjehoidja

en: Create a new folder
et: Uus kataloog

en: Create a new separator
et: Uus eraldaja

en: Create a new tab
et: Ava uus sakk

en: Create a new window
et: Ava uus aken

en: Create bookmarks from previous session
et: Tekita eelmisest sessioonist järjehoidjad

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
et: Ava esialgne aken etteantud geomeetriaga.
    GEOMETRY formaati uuri manuaalilehelt X(1)

en: Croatian (MacCroatian)
et: Horvaatia (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
et: Horvaatia (hr)

en: Current Controls
et: Praegused objektid

en: Cut
et: Lõika

en: Cut the selection
et: Lõika valik välja

en: Cyrillic
et: Kirillits

en: Cyrillic (IBM-855)
et: Kirillits (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
et: Kirillits (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
et: Kirillits (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillits (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
et: Kirillits (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillits (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
et: Kirillits/Vene (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
et: Kirillits/Ukraina (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
et: Kirillits/Ukraina (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
et: Tšehhi (cs)

en: D_ebian Packages
et: D_ebiani paketid

en: Danish (da)
et: Taani (da)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default (recommended)
et: Vaikeväärtus (soovitatav)

en: Default Dock
et: Vaikimisi dokk

en: Default Layout
et: Vaikimisi väljanägemine

en: Delete this session
et: Kustuta see sessioon

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Detach dock
et: Doki lahti

en: Detach tab
et: Tõsta sakk eraldi aknasse

en: Detailed proxy configuration
et: Põhjalikum proksi häälestamine

en: Dictionary
et: Sõnaraamat

en: Dis_k cache
et: Ke_ttapuhver

en: Discard previous session
et: Tühista eelmine sessioon

en: Display the latest content of the current page
et: Näita praeguse lehekülje värskeimat versiooni

en: Displays context menu immediately
et: Avab koheselt kontekstimenüü

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
et: Lehekülje laadimisel ära tõsta Galeoni akent teiste peale

en: Dock
et: Dokk

en: Does nothing
et: Ei tee midagi

en: Don't Close Window
et: Ära sulge akent

en: Don't Open Session
et: Ära ava sessiooni

en: Don't Start Galeon
et: Ära käivita Galeoni

en: Don't _ask me confirmation again when removing several bookmarks
et: _Järgmine kord ära mitme järjehoidja eemaldamisel kinnitust küsi

en: Don't ask me again
et: Ära küsi uuesti

en: Don't load any images
et: Ära laadi pilte

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
et: Ei ava ühtegi akent; töötab hoopis serverina uute Galeoni protsesside kiiremaks käivitamiseks

en: Don't save
et: Ära salvesta

en: Done.
et: Korras.

en: Down
et: Alla

en: Download Paused
et: Allalaadimine peatatud

en: Download link
et: Lae link alla

en: Downloader
et: Allalaadija

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Drag handle
et: Lohistamise riba

en: Drag page location from here
et: Tiri lehekülje aadress siit

en: Duplicate Page
et: Lehekülje koopia

en: Dutch (nl)
et: Hollandi (nl)

en: E_xit
et: _Välju

en: East asian
et: Ida-Aasia

en: Edit
et: Redigeeri

en: Element properties
et: Elemendi omadused

en: Enable SSL Version 2
et: Luba SSL versioon 2

en: Enable SSL Version 3
et: Luba SSL versioon 3

en: Enable TLS
et: Luba TLS

en: Enable smart bookmarks _history
et: Hoia tarkade järjehoidjate a_jalugu

en: English (US-ASCII)
et: Inglise (US-ASCII)

en: English (en)
et: Inglise (en)

en: Enter the URL of the location to open:
et: Sisesta URL, mis avada:

en: Entry width:
et: Sisestusvälja pikkus:

en: Error:
et: Viga:

en: Errors
et: Veateated

en: Estonian (et)
et: Eesti (et)

en: Evaluate
et: Väärtusta

en: Ever
et: Kõik

en: Every time
et: Iga kord

en: Example: .gnome.org, .mozilla.org
et: Näiteks: .gnome.org, .mozilla.org

en: Exit
et: Väljumine

en: Exit the program
et: Välju programmist

en: Exit the program, saving the current session
et: Välju programmist salvestades hetkeolukorra

en: Exit with _session
et: Välju ja salvesta s_essioon

en: FTP download sites
et: FTP failiserverid

en: Faeroese (fo)
et: Fääri (fo)

en: Failed due to connection timeout.
et: Ühendus ebaõnnestus ajalimiidi tõttu.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
et: GTMiga suhtlemine ebaõnnestus.
    
    Palun kontrolli, kas GTM on korrektselt installeeritud.
    GTMi võid alla laadida aadressilt:
    	http://gtm.sourceforge.net

en: Failed to connect to site.
et: Saidiga ei õnnestunud ühendust luua.

en: Failed to execute download command.
et: Allalaadimise käsu täitmine ei õnnestunud.

en: False
et: ei

en: Fetch bookmark _icon
et: La_e järjehoidja ikoon

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
et: Lae järjehoidja ikoon (kui saadaval)

en: File
et: Fail

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
et: Fail %s kirjutatakse üle.
    (%li baiti, muudetud %s)
    Kõik eelnevad andmed selles failis lähevad kaduma.
    
    Kas sa tahad jätkata?

en: File transfer
et: Failide laadimine

en: Filename
et: Failinimi

en: Filtering
et: Filtreerimine

en: Find
et: Otsi

en: Find _next
et: Otsi _järgmine

en: Find bookmarks
et: Otsi järjehoidjaid

en: Find bookmarks whose
et: Otsi järjehoidjaid, mille

en: Find entry
et: Otsingu sisestusväli

en: Find in page
et: Otsi leheküljelt

en: Find text...
et: Otsi teksti...

en: Find text:
et: Otsi teksti:

en: Find:
et: Otsi:

en: Finnish (fi)
et: Soome (fi)

en: First visited
et: Esimest korda külastatud

en: Folder
et: Kataloog

en: Folder Name
et: Kataloogi nimi

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Fonts/Colors
et: Kirjatüübid/Värvid

en: Form action
et: Vormi toiming

en: Forms on this page:
et: Vormid sellel lehel:

en: Forward
et: Edasi

en: Forward history
et: Järgmiste lehtede ajalugu

en: French (fr)
et: Prantsuse (fr)

en: Full screen
et: Täisekraan

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Fullscreen mode
et: Täisekraanivaade

en: GConf error:
      %s
et: GConf viga:
      %s

en: GIF Image
et: GIF pildid

en: GNOME Default
et: GNOME vaikimisi

en: GNOME Help Index
et: GNOME abimehe sisukord

en: GNOME Integration
et: GNOME integratsioon

en: GNOME User's Guide
et: GNOME kasutusjuhend

en: GNOME default
et: GNOME vaikimisi

en: GNOME help
et: GNOME'i abimees

en: Galeon Bookmarks Editor
et: Järjehoidjate redaktor

en: Galeon Crash Recovery
et: Galeoni taastamine

en: Galeon Downloader
et: Galeoni allalaadija

en: Galeon Nautilus view
et: Galeoni Nautiluse vaade

en: Galeon New User
et: Galeon - Uus kasutaja

en: Galeon Web Browser
et: Galeon - veebilehitseja

en: Galeon _FAQ
et: Galeoni _KKK

en: Galeon _home page
et: Galeoni _kodulehekülg

en: Galeon _manual
et: _Galeoni manuaal

en: Galeon already running, using existing process
et: Galeon juba töötab, kasutan olemasolevat protsessi

en: Galeon appears to have crashed or
    been killed the last time it was run.
et: Galeon on viimati ebanormaaselt lõpetanud
    (kukkus kokku või tapeti maha).

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
et: Galeoni saab määrata vaikimisi lehitsejaks teistele
    GNOME'i rakendustele.
    
    Millised protokollid soovid sa Galeonile suunata?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
et: Galeon saab Netscape'st või Mozillast sinu järjehoidjad importida.
    Samuti saab ta osaliselt importida Netscape'i häälestuse.
    
    Mida sa soovid teha?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
et: Galeon ei oska seda protokolli kasutada
    ning GNOME vaikimisi handler ei ole määratud

en: Galeon object already active, server registration failed
et: Galeoni objekt on juba aktiivne, serveri registreerimine ebaõnnestus

en: Galeon question
et: Galeon - küsimus

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
et: Galeoni kaugkäivitus ebaõnnestus.
    
    Proovi väljuda teistest OAF rakendustest
    (näit. Evolution ja Nautilus) ja käivitada
    käsurealt "oaf-slay".

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
et: Galeoni häälestus on nüüd valmis!
    
    
    
    Galeon on laialdaselt häälestatav; Häälestuse menüü
    all on saadaval palju lisahäälestusvõimalusi.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
et: Galeon kasutab veebiotsingu lihtsustamiseks "tarkasid" järjehoidjaid.
    
    Me võime praegu luua nupurea, kus on mõned kasulikud otsingumootorid
    (hiljem saad sa neid muuta järjehoidjate redaktoris).

en: Galeon's old bookmarks format
et: Galeoni järjehoidjate vana vorming

en: Galician (gl)
et: Galeegi (gl)

en: General
et: Üldine

en: German (de)
et: Saksa (de)

en: Get icon
et: Lae ikoon

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Go
et: Läks

en: Go To Selected URL
et: Liigu valitud URLile

en: Go back - Right button: History
et: Mine tagasi - parem hiire nupp: ajalugu

en: Go back in history
et: Liigu tagasi

en: Go back several pages
et: Eelmiste lehtede nimekiri

en: Go forward - Right button: History
et: Mine edasi - parem hiire nupp: ajalugu

en: Go forward in history
et: Liigu edasi

en: Go forward several pages
et: Järgmiste lehtede nimekiri

en: Go to specified location
et: Mine näidatud leheküljele

en: Go to the Galeon homepage
et: Laadib Galeoni kodulehekülje

en: Go to your home page
et: Mine algusküljele

en: Go up a level from the current location
et: Liigu praegusest asukohast taseme võrra üles

en: Goes back in history
et: Liigub ajaloos tagasi

en: Google G_roups
et: Google G_rupid

en: Google I_mages
et: Google _Pildid

en: Graphic arts:
et: Graafika:

en: Greek
et: Kreeka

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
et: Kreeka (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
et: Kreeka (Windows-1253)

en: Greek (el)
et: Kreeka (el)

en: Group by host
et: Grupeeri serveri järgi

en: HTML Files
et: HTML failid

en: HTML GNOME Documents
et: HTML GNOME'i dokumendid

en: HTTP _version
et: HTTP _versioon

en: H_ome page
et: _Alguskülg

en: Handlers
et: Programmid

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew (IBM-862)
et: Heebrea (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
et: Heebrea (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
et: Heebrea (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
et: Heebrea (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
et: Heebrea (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
et: Heebrea (he)

en: Height
et: Kõrgus

en: Help
et: Abimees

en: Helper
et: Programm

en: Helper processes _URL
et: Programm kasutab _URLi

en: Hide toolbar
et: Peida tööriistariba

en: High
et: Kõrge

en: History
et: Ajalugu

en: Home
et: Kodu

en: Home Page
et: Alguskülg

en: Hours
et: tundi

en: Hungarian (hu)
et: Ungari (hu)

en: I_mage properties
et: Pildi _omadused

en: I_nformation
et: _Informatsioon

en: Icelandic (MacIcelandic)
et: Islandi (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
et: Islandi (is)

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Identif_y as
et: _Identiteet

en: Ignored
et: Ignoreeritakse

en: Illegal toolbar item type
et: Lubamatu tööriistarea objekti tüüp

en: Image Loading
et: Piltide laadimine

en: Image URL
et: Pildi URL

en: Image blocking management
et: Piltide laadimise haldus

en: Image tit_le
et: P_ildiallkiri

en: Images on this page:
et: Pildid sellel lehel:

en: Import Netscape _preferences
et: Impordi Netscape'i _sätted

en: Import bookmarks from _Mozilla
et: Impordi _Mozilla järjehoidjad

en: Import bookmarks from _Netscape
et: Impordi _Netscape'i järjehoidjad

en: Import from...
et: Impordi järjehoidjad...

en: Index
et: Indeks

en: Indian
et: India

en: Indonesian (id)
et: Indoneesia (id)

en: Info Pages
et: Infoleheküljed

en: Insecure
et: Mitteturvaline

en: Insert bookmarks here...
et: Lisa järjehoidjad siia...

en: Irish (ga)
et: Iiri (ga)

en: Italian (it)
et: Itaalia (it)

en: JPEG Image
et: JPEG pildid

en: Japanese
et: Jaapani

en: Japanese (EUC-JP)
et: Jaapani (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
et: Jaapani (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
et: Jaapani (ja)

en: Java_Script console...
et: Java_Scripti konsool...

en: Javascript console
et: Javascripti konsool

en: Keep dialog open after all downloads have finished
et: Jäta aken peale kõigi allalaadimiste lõppemist lahti

en: Korean
et: Korea

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
et: Korea (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
et: Korea (JOHAB)

en: Korean (UHC)
et: Korea (UHC)

en: Korean (ko)
et: Korea (ko)

en: L_ocation
et: _Asukoht

en: Languages
et: Keeled

en: Last _modified
et: Viimati _muudetud

en: Last three days
et: Viimased kolm päeva

en: Last two days
et: Viimased kaks päeva

en: Last visited
et: Viimati külastatud

en: Latvian (lv)
et: Läti (lv)

en: Left
et: Vasakul

en: Li_nk text
et: Li_ngi tekst

en: Link _title
et: Lingi _pealkiri

en: Links
et: Lingid

en: Links on this page:
et: Lingid sellel lehel:

en: Lithuanian (lt)
et: Leedu (lt)

en: Load all images
et: Laadi kõik pildid

en: Load from...
et: Laadi...

en: Load images from current server only
et: Laadi pildid ainult praegusest serverist

en: Load pages from the cache instead of over the network
et: Laadi leheküljed võrgu asemel kettapuhvrist (cache)

en: Load selected bookmark in the browser
et: Lae valitud järjehoidja brauseriaknas

en: Load the given session file
et: Lae valitud sessioon kettalt

en: Loading site...
et: Laen lehekülge...

en: Loading tab text _color
et: L_aetava saki pealkirja värv

en: Local disk browsing
et: Lokaalse ketta sirvimine

en: Local files
et: Kohalikud failid

en: Location
et: Asukoht

en: Location entry
et: Asukohaväli

en: Log of visited pages
et: Külastatud leheküljed

en: Low
et: Madal

en: MIME Type
et: MIME tüüp

en: MIME Types
et: MIME tüübid

en: MIME type: %s
et: MIME tüüp: %s

en: Macedonian (mk)
et: Makedoonia (mk)

en: Mailer
et: Mailiprogramm

en: Malay (ms)
et: Malai (ms)

en: Man Pages
et: Manuaalilehed

en: Manage Certificates ...
et: Sertifikaatide haldamine...

en: Manual _proxy configuration
et: _Proksi käsikonfiguratsioon

en: Match _entire word
et: Otsi _tervet sõna

en: Medium
et: Keskmine

en: Memor_y cache
et: M_älupuhver

en: Messages
et: Teated

en: Method
et: Meetod

en: Migrate bookmarks and preferences
et: Järjehoidjad ja häälestus

en: Min. Size
et: Min. suurus

en: Minutes
et: minutit

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Month
et: Kuu

en: More Bookmarklets
et: Veel bookmarklette

en: More Info About...
et: Lisainfo ... kohta

en: Mouse
et: Hiir

en: Mouse Buttons
et: Hiirenupud

en: Mouse Wheel
et: Hiire ratas

en: Move _down
et: Liiguta järjehoidja _alla

en: Move _up
et: Liiguta järjehoidja _üles

en: Move bookmark down
et: Liiguta järjehoidja alla

en: Move bookmark up
et: Liiguta järjehoidja üles

en: Move tab _left / up
et: Liiguta _vasakule / üles

en: Move tab _right / down
et: Liiguta _paremale / alla

en: Move the current tab left / up
et: Liiguta aktiivne sakk vasakule / üles

en: Move the current tab right / down
et: Liiguta aktiivne sakk paremale / alla

en: Move the current tab to a different window
et: Tõsta sakk teise aknasse

en: Move the current tab to a new window
et: Tõsta sakk uude aknasse

en: Mozilla's bookmarks format
et: Mozilla järjehoidjate vorming

en: Mozilla/5.001 (windows; U; NT4.0; en-us) Gecko/25250101
et: Mozilla/5.001 (windows; U; NT4.0; et-ee) Gecko/25250101

en: My Portal
et: Minu portaal

en: N_icknames:
et: _Hüüdnimed:

en: N_o proxy for
et: Ei _kasuta proksit

en: N_otes:
et: _Märkused:

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Nautilus theme
et: Nautiluse teema

en: Netscape's bookmarks format
et: Netscape'i järjehoidjate vorming

en: Network
et: Võrk

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Never animate images
et: Ei animeeri pilte

en: Never use proxies
et: Ei kasuta proksit

en: New
et: Uus

en: New _folder
et: Uus _kataloog

en: New _item
et: _Uus

en: New _separator
et: Uus _eraldaja

en: New _tab
et: Uus _sakk

en: New a_utobookmarks folder
et: Uus ise_hoidjate kataloog

en: New bar
et: Uus riba

en: New folder
et: Uus kataloog

en: New item
et: Uus

en: New mime item
et: Uus mime tüüp

en: Next
et: Järgmine

en: Nicknames:
et: Hüüdnimed:

en: No
et: Ei

en: No document is loaded
et: Ühtegi dokumenti pole laetud

en: None
et: Ei ole

en: Nordic (ISO-8859-10)
et: Põhjamaade (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
et: Tavalised veebisaidid

en: Norwegian (no)
et: Norra (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
et: Norra/Bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
et: Norra/Uusnorra (nn)

en: Notes:
et: Märkused:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
et: Pole midagi sulgeda; ei leia ühtegi avatud Galeoni akent.

en: Off
et: Ei ole

en: Old versions of this page
et: Selle lehe vanemad versioonid

en: On New Page
et: Uue akna avamisel

en: On Startup
et: Käivitamisel

en: Once per session
et: Kord sessiooni jooksul

en: One _Level (folders first)
et: Üks _kataloog (alamkataloogid algusesse)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
et: Kasuta seda ainult juhul kui sul on vaja avada lehekülg, mis võtab vastu vaid kindlate brauseritega külastajaid. Siia võib kirjutada suvalise teksti.

en: Only enable close _button on current tab
et: Näita su_lgemise nuppu ainult aktiivsel sakil

en: Only in context _menu
et: Ainult k_ontekstimenüüs

en: Only show errors
et: Näita ainult veateateid

en: Only show messages
et: Näita ainult teateid

en: Only show warnings
et: Näita ainult hoiatusi

en: Op_en session...
et: Ava sessioon...

en: Open Session
et: Ava sessioon

en: Open URL
et: Ava Aadress

en: Open _URL...
et: Ava Aa_dress...

en: Open _popups in tabs
et: Ava _popupid sakkides

en: Open a URL
et: Ava aadress

en: Open a file
et: Ava fail

en: Open a new tab in an existing Galeon window
et: Ava uus sakk olemasolevas Galeoni aknas

en: Open a new window in an existing Galeon process
et: Ava uus aken töötavas Galeonis

en: Open as a panel applet
et: Käivita paneeliapletina

en: Open folder in My _Portal
et: Ava kataloog Minu _portaalis

en: Open frame in Galeon
et: Ava freim Galeonis

en: Open frame in new tab
et: Ava freim uues sakis

en: Open frame in new window
et: Ava freim uues aknas

en: Open frame in window
et: Ava freim aknas

en: Open image (%s)
et: Ava pilt (%s)

en: Open image in Galeon
et: Ava pilt Galeonis

en: Open image in new tab
et: Ava pilt uues sakis

en: Open image in new window
et: Ava pilt uues aknas

en: Open in Galeon
et: Ava Galeonis

en: Open in a new tab
et: Ava link uues sakis

en: Open in a new window
et: Ava link uues aknas

en: Open in new tab
et: Ava uues sakis

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Open new browser
et: Ava uus aken

en: Open new tab
et: Ava uus sakk

en: Open new window
et: Ava uus aken

en: Open session...
et: Ava sessioon...

en: Open the Galeon FAQ (Frequently Asked Questions)
et: Avab Galeoni KKK (Korduma Kippuvad Küsimused)

en: Open the Galeon manual
et: Avab Galeoni manuaali

en: Open the Java console
et: Näita Java konsooli

en: Open the JavaScript console
et: Näita JavaScripti konsooli

en: Open the bookmarks editor
et: Ava järjehoidjate redaktor

en: Open the find dialog
et: Ava otsingudialoog

en: Open the related links menu
et: Avab lehega seonduvate linkide menüü

en: Open whole folder in _windows
et: Ava kataloog _akendes

en: Opening a session will close all current windows.
    Are you sure you want to proceed?
et: Sessiooni avamisel suletakse kõik praegused aknad.
    Oled kindel, et tahad ikkagi jätkata?

en: Options
et: Sätted

en: Other
et: Muu

en: PNG Image
et: PNG pildid

en: P_assword Sites
et: Pa_roolide masinad

en: Page Color...
et: Lehekülje värv...

en: Page Freshness?
et: Lehekülje värskus?

en: Page i_nformation...
et: Lehekülje _info...

en: Page information
et: Lehekülje informatsioon

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
et: Paneelimood. Ignoreerin serverimoodi parameetrit.

en: Password
et: Parool

en: Password management
et: Paroolihaldus

en: Passwords
et: Paroolid

en: Paste
et: Lisa

en: Paste the clipboard
et: Lisa lõikelaua sisu

en: Pastes and loads selection as URL
et: Laadi clipboardi sisu uue leheküljena

en: Pause
et: Paus

en: Paused
et: Peatatud

en: Performs gestures
et: Täidab viipekäske

en: Performs gestures, displaying menu on button release
et: Täidab viipekäske, menüü avaneb nupu lahtilaskmisel

en: Persistent Data
et: Püsiandmed

en: Persistent Data Manager
et: Püsiandmete haldaja

en: Personal Toolbar Folder
et: Isiklik tööriistarea kaust

en: Pick a Font
et: Vali kirjatüüp

en: Pick an image file
et: Vali pildifail

en: Pick the background color
et: Vali taustavärv

en: Pick the color for visited links
et: Vali külastatud linkide värv

en: Pick the color unvisited links
et: Vali külastamata linkide värv

en: Pick the text color
et: Vali teksti värv

en: Plain Text
et: Tavaline tekst

en: Please name the bookmark.
et: Palun sisesta järjehoidja nimi.

en: Please name the folder.
et: Palun sisesta kataloogi nimi.

en: Please specify a Home Page in the Preferences dialog.
et: Palun näita määrangutes ära oma alguslehekülg.

en: Polish (pl)
et: Poola (pl)

en: Portuguese (pt)
et: Portugali (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
et: Brasiilia portugali (pt-BR)

en: Preferences
et: Häälestus

en: Previous
et: Eelmine

en: Print
et: Prindi

en: Print current page
et: Prindi aktiivne lehekülg

en: Print the current file
et: Prindi fail

en: Print the current page
et: Prindi aktiivne lehekülg

en: Pro_xy
et: Pro_ksi

en: Programs
et: Programmid

en: Properties
et: Omadused

en: Protocol
et: Protokoll

en: Proxies
et: Proksid

en: Received
et: Laetud

en: Recent sessions
et: Hiljutised sessioonid

en: Recursively (_folders first)
et: Rekursiivselt (_alamkataloogid algusesse)

en: Redirecting to site...
et: Ümbersuunatud teisele saidile...

en: Refresh icon
et: Värskenda ikoon

en: Regenerate _autobookmarks
et: Värskenda _isehoidjaid

en: Related _links
et: Seonduvad _lingid

en: Relation
et: Seos

en: Reload
et: Värskenda

en: Reload all tabs
et: Värskenda kõik sakid

en: Reload all windows
et: Värskenda kõik aknad

en: Reload frame
et: Värskenda freim

en: Reload page every
et: Värskendamise intervall

en: Reload tab
et: Värskenda sakk

en: Reload the current page
et: Laadi lehekülg uuesti

en: Remaining
et: Veel aega

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove _All Cookies
et: Eemalda k_õik küpsised

en: Remove _All Pairs
et: Eemalda _kõik paarid

en: Remove _All Sites
et: Eemalda k_õik masinad

en: Remove and _Block Cookie
et: Eemalda ja _blokeeri küpsis

en: Remove bookmark
et: Eemalda järjehoidja

en: Remove entry
et: Eemalda

en: Rendering
et: Renderdamine

en: Report a bug in Galeon
et: Teata veast Galeonis

en: Reset zoom level to 100%
et: Suurendus 100%

en: Restore a previous session from a file
et: Taasta eelnevalt salvestatud sessioon

en: Restore a recently-opened or -saved session
et: Taasta hiljuti avatud või salvestatud sessioon

en: Restore previous session
et: Taasta eelmine sessioon

en: Resume
et: Jätka

en: Resuming...
et: Jätkan...

en: Revert
et: Taasta

en: Ricardo Fernandez Pascual <ric@users.sourceforge.net>
et: Ricardo Fernández Pascual <ric@users.sourceforge.net>

en: Right
et: Paremal

en: Romanian (ISO-8859-16)
et: Rumeenia (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
et: Rumeenia (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
et: Rumeenia (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
et: Käivita Galeon täisekraani vaates

en: Run in _terminal
et: Programm _töötab terminaalis

en: Run in a _terminal
et: Programm _töötab terminaalis

en: Run the first time druid again
et: Kordab esimese käivitamise viisardit

en: Run with Helper App
et: Käivita programmiga

en: Russian
et: Vene

en: Russian (ru)
et: Vene (ru)

en: SGML GNOME Documents
et: SGML GNOME'i dokumendid

en: SSL Protocol versions
et: SSL prtokollide versioonid

en: S_ans serif
et: _Seriifideta

en: Sa_ve session as...
et: Salvesta sessioon kui...

en: Same as --close, but exits server mode too
et: Sama, mis --close, aga väljub ka serverimoodist

en: Sans serif
et: seriifideta

en: Save
et: Salvesta

en: Save _as...
et: Salvesta _kui...

en: Save as %s failed
et: Salvestamine kui %s ebaõnnestus

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: Save background as...
et: Salvesta taustapilt kui...

en: Save bookmark as...
et: Salvesta järjehoidja kui...

en: Save folder as...
et: Salvesta kataloog kui...

en: Save image as...
et: Salvesta pilt kui...

en: Save session as...
et: Salvesta sessioon kui...

en: Save the current page
et: Salvesta aktiivne lehekülg kettale

en: Save the current session to a file
et: Salvesta praegune sessioon kettale

en: Save to disk
et: Salvesta kettale

en: Save with content
et: Salvesta sisuga

en: Saved as %s
et: Salvestatud kui %s

en: Scottish (gd)
et: Šoti (gd)

en: Scroll Page (fast)
et: Keri lehte (kiire)

en: Scroll Page (slow)
et: Keri lehte (aeglane)

en: Scroll Page (very fast)
et: Keri lehte (väga kiire)

en: Scroll Page (very slow)
et: Keri lehte (väga aeglane)

en: Scroll Page... (variable)
et: Keri lehte... (varieeritav)

en: Scrolls by
et: Kerib

en: Search
et: Otsi

en: Search for a string
et: Otsi fraasi

en: Search for a word or phrase in the current page
et: Otsi sõna või fraasi aktiivselt leheküljelt

en: Seconds
et: sekundit

en: Section
et: Lõik

en: Secure web sites
et: Turvalised veebisaidid

en: Security
et: Turvalisus

en: Security level: %s
et: Turvalisuse tase: %s

en: Security level: %s
    %s
et: Turvalisuse tase: %s
    %s

en: Select Animation Folder
et: Vali animatsiooni kataloog

en: Select Download Folder
et: Vali allalaadimise kataloog

en: Select a file to add
et: Vali lisatav fail

en: Select all
et: Märgista kõik

en: Select all text in the current page
et: Märgista kogu tekst aktiivsel leheküljel

en: Select the destination filename
et: Vali sihtfaili nimi

en: Select the file to open
et: Vali avatav fail

en: Send link to...
et: Saada link...

en: Send the current URL by email
et: Saada aktiivse lehekülje URL meiliga

en: Separator
et: Eraldaja

en: Serbian (sr)
et: Serbia (sr)

en: Serif
et: seriifidega

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
et: Interneti saidid, millele kasutajanime/parooli ei salvestata

en: Servers from which images will not be loaded
et: Interneti saidid, kust piltide laadimine on keelatud

en: Servers that can and cannot store cookies
et: Saidid, mis saavad/ei saa sinu arvutisse küpsiseid salvestada

en: Set current page as home page
et: Säti praegune lehekülg oma koduleheks

en: Set size of smart bookmark entry
et: Määra sisestusvälja pikkus

en: Set to "_My Portal"
et: Vali "Minu _portaal"

en: Set to _Current Page
et: Vali p_raegune lehekülg

en: Set to default
et: Määra see vaikimisi

en: Setup Complete
et: Häälestus valmis

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
et: Lühen_da kõik pealkirjad eemaldades levinud eesliited

en: Shorten long names by dropping _vowels
et: Lühenda pikad pealkirjad eemaldades t_äishäälikud

en: Shorten names to fixed _width
et: L_ühenda pealkirjad fikseeritud pikkuseni

en: Shorten names to target _length
et: _Lühenda pealkirjad pikkuseni

en: Show Folder Actions
et: Näita täiendavaid funktsioone

en: Show _JavaScript entry
et: Näita _Javascripti sisestusvälja

en: Show _all bookmarks
et: Näita _kõiki järjehoidjaid

en: Show _blank page
et: Näita _tühja lehekülge

en: Show _everything
et: Näita _kõike

en: Show _home page
et: Näita _alguskülge

en: Show _last page
et: Näita _viimati külastatud lehekülge

en: Show _menubar
et: Näita _menüüriba

en: Show _toolbar
et: Näita _tööriistariba

en: Show blan_k page
et: Näita t_ühja lehekülge

en: Show bookmarks toolbars
et: Näita järjehoidjate nupuridu

en: Show edit bookmarks controls
et: Näita järjehoidjate muutmise välju

en: Show everything
et: Näita kõike

en: Show hom_e page
et: Näita a_lguskülge

en: Show information about the current site
et: Näita aktiivse lehekülje kohta infot

en: Show information about the currently installed plugins
et: Näita installeeritud pluginate infot

en: Show las_t page
et: Näita v_iimati külastatud lehekülge

en: Show menu
et: Näita menüüriba

en: Show menubar
et: Näita menüüriba

en: Show only _this folder
et: Näita _ainult seda kataloogi

en: Show only _warnings
et: Näita ainult _hoiatusi

en: Show only e_rrors
et: Näita _ainult _veateateid

en: Show only errors
et: Näita ainult veateateid

en: Show only m_essages
et: Näita ainult _teateid

en: Show only messages
et: Näita ainult teateid

en: Show only warnings
et: Näita ainult hoiatusi

en: Show statusbar
et: Näita staatusriba

en: Show toolbars
et: Näita tööriistaribasid

en: Shows bookmarks
et: Näita järjehoidjaid

en: Simplified Chinese
et: Lihtsustatud Hiina

en: Site
et: Masin

en: Site not found.
et: Saiti ei leitud.

en: Size
et: Suurus

en: Slovak (sk)
et: Slovakkia (sk)

en: Slovenian (sl)
et: Sloveenia (sl)

en: Smart Bookmarks
et: "Targad" järjehoidjad

en: Smart Bookmarks Toolbar
et: "Tarkade" järjehoidjate nupurida

en: Soc_ks host
et: So_cks server

en: Sort fold_er
et: Sorteeri ka_taloog

en: Source URL
et: LähteURL

en: South European (ISO-8859-3)
et: Lõuna-Euroopa (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
et: Hispaania (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
et: Vali leheküljel kasutatav stiilifail

en: Speed
et: Kiirus

en: Spinner
et: Animeeritud logo

en: St_ylesheet
et: _Kasuta stiili

en: Start
et: Algus

en: Start Galeon
et: Käivita Galeon

en: Starting download...
et: Alustan allalaadimist...

en: Status
et: Staatus

en: Stop
et: Pea kinni

en: Stop all tabs
et: Peata kõik sakid

en: Stop all windows
et: Peata kõik aknad

en: Stop current data transfer
et: Peata allalaadimine

en: Stop the loading of the current page
et: Peata lehekülje laadimine

en: Stylesheets
et: Stiilid

en: Stylesheets on this page:
et: Stiilid sellel lehel:

en: Subsection
et: Alamlõik

en: Swedish (sv)
et: Rootsi (sv)

en: Switch to the next tab
et: Mine järgmisele sakile

en: Switch to the previous tab
et: Mine eelmisele sakile

en: T_ools
et: _Tööriistad

en: Tab Colors
et: Sakkide värvid

en: Tab Names
et: Sakkide pealkirjad

en: Tabbed Browsing
et: Sakkidega brausimine

en: Tabs
et: Sakid

en: Tamil (ta)
et: Tamili (ta)

en: Text _beside icons
et: Tekst ikoonide _kõrval

en: Text _under icons
et: Tekst ikoonide a_ll

en: Text beside icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Text only
et: Ainult tekst

en: Text under icons
et: Tekst ikoonide all

en: Thai
et: Tai

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: The URL %s has MIME type %s
et: URLil %s on MIME tüüp %s

en: The following bookmarks will be deleted. Please, make sure that no important information will be lost.
et: Järgmised järjehoidjad kustutatakse. Palun kontrolli üle, et midagi tähtsat kaduma ei läheks.

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
et: Ei tunne määratud protokolli.
    
    Kas tahad proovida GNOME vaikimisi tegevust?

en: The specified path does not exist.
et: Valitud kataloog/fail ei eksisteeri.

en: The version of Mozilla Galeon was compiled against (%s) does not match the detected version (%s).
    
    You may experience segfaults and other oddities.  Please test with a matching version of Mozilla before reporting any bugs.
    
    Continue anyway?
et: Mozilla versioon, millega Galeon kompileeriti (%s), ei lange kokku leitud Mozilla versiooniga (%s).
    
    Galeon võib kokku kukkuda või muid veidrusi teha, palun proovige Galeoni enne veateadete saatmist sobiva Mozilla versiooniga.
    
    Kas jätkame?

en: There are multiple tabs open in this window.
    Are you sure you want to close it?
et: Selles aknas on avatud mitu sakki.
    Oled kindel, et tahad ikkagi sulgeda?

en: There is a file bookmarks.xml but no bookmarks.xbel in your ~/.galeon folder.
    This probably means that this is the first time that you run a post 1.0 version
    of Galeon.
    
    The bookmarks format of Galeon has changed to XBEL for enhanced interoperatibility.
    Your old bookmarks file will be loaded now and it will be left untouched for backup.
    
    Please, report any problems.
et: Kataloogis ~/.galeon on fail nimega bookmarks.xml, aga ei leidu faili bookmarks.xbel.
    Arvatavasti tähendab see seda, et see on sul esimene kord käivitada Galeoni versiooni uuem kui 1.0.
    
    Galeoni järjehoidjate vorming muudeti XBEL'iks, et tõhustada andmevahetust erinevate süsteemidega.
    Sinu praegune järjehoidjate fail loetakse sisse ja jäetakse sellisena nagu ta on - varukoopiaks.
    
    Palun teatage probleemidest.

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
et: Ajaloost kustutatakse kõik saidid.
    Oled kindel, et tahad seda teha?

en: Time
et: Aeg

en: Time elapsed
et: Aega kulunud

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
et: Mitteaktiivsuse aeg (sekundites) enne kui server töö lõpetab. Vaikimisi üks tund, keelamiseks kasuta 0

en: Time remaining
et: Veel aega

en: Times visited
et: Kordi külastatud

en: Title
et: Pealkiri

en: Today
et: Täna

en: Toggle bookmark toolbars visibility
et: Näita/peida järjehoidjate nupuridu

en: Toggle bookmarks sidebar
et: Lülita järjehoidjate dokk sisse/välja

en: Toggle full screen mode
et: Näita Galeoni aknaid täisekraanis/normaalsuuruses

en: Toggle fullscreen mode
et: Näita Galeoni aknaid täisekraanis/normaalsuuruses

en: Toggle history sidebar
et: Lülita ajaloo dokk sisse/välja

en: Toggle menubar visibility
et: Näita/peida menüüriba

en: Toggle statusbar visiblity
et: Näita/peida staatusriba

en: Toggle toolbar visibility
et: Näita/peida tööriistariba

en: Toolbar Appearance
et: Tööriistariba väljanägemine

en: Toolbar Contents
et: Nupureal on

en: Toolbar Theme
et: Tööriistarea teema

en: Toolbars
et: Tööriistaread

en: Top
et: Üleval

en: Toussaint Frederic <fred@linuxgraphic.org>
et: Toussaint Frédéric <fred@linuxgraphic.org>

en: Traditional Chinese
et: Traditsiooniline Hiina

en: Transferring data from site...
et: Loen andmeid...

en: Translate to English
et: Tõlgi inglise keelde

en: Translation:
et: Tõlge eesti keelde:
           Margus Väli <mvali@hot.ee>, 2000.
           Tõivo Leedjärv <leedjarv@interest.ee>, 2000-2002.

en: True
et: jah

en: Turkish
et: Türgi

en: Turkish (IBM-857)
et: Türgi (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
et: Türgi (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
et: Türgi (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
et: Türgi (tr)

en: Two days ago
et: Kaks päeva tagasi

en: URL Clicked
et: Linki klõpsatud

en: URLs recovered on %Y-%m-%d %X
et: %Y-%m-%d %X taastatud URLid

en: U_nderline links
et: _Linkidele joon alla

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Ukrainian (uk)
et: Ukraina (uk)

en: Unable to save bookmark file.
et: Ei saanud järjehoidjate faili salvestada.

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Untitled folder
et: Pealkirjata kataloog

en: Up
et: Üles

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
et: Kasuta GNOME _Transfer Manager'i (GTM)

en: Use _GNOME default FTP handler
et: Kasuta _GNOME vaikimisi FTP klienti

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
et: Kasuta _Galeoni GNOME'i abidokumentide vaatamiseks

en: Use _built-in downloader
et: Kasuta _sisseehitatud allalaadijat

en: Use _command
et: Kasuta _muud

en: Use a different character encoding
et: Kasuta teist kodeeringut

en: Use a different font size
et: Kasuta erineva suurusega kirja

en: Use automatic proxy configuration
et: Kasuta automaatset proksi konfiguratisooni

en: Use default colors instead of page-requested colors
et: Kasuta minu valitud värve, mitte lehekülje määratuid

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
et: Kasuta minu valitud kirjatüüpe, mitte lehekülje määratuid

en: Use image as background
et: Pane pilt taustaks

en: Use manual proxy configuration
et: Kasuta proksi käsikonfiguratsiooni

en: Use own _colors
et: Kasuta minu valitud vä_rve

en: Use own _fonts
et: Kasuta minu valitud k_irjatüüpe

en: User Agent Identification
et: User-agent identiteet

en: User Defined
et: Kasutaja defineeritud

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username/password pairs that are being stored
et: Kasutajanime/parooli paarid, mis on sinu arvutisse salvestatud

en: Version mismatch!
et: Versioonierinevused!

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: Vietnamese (TCVN)
et: Vietnami (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
et: Vietnami (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
et: Vietnami (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
et: Vietnami (vi)

en: View Source
et: Lähteteksti vaatamine

en: View _cookies...
et: Vaata _küpsiseid...

en: View _passwords...
et: Vaata _paroole...

en: View as Web Page (Galeon)
et: Vaata veebilehena (Galeon)

en: View cookie _sites...
et: Küpsiste _masinad...

en: View page info
et: Lehekülje info vaatamine

en: View password _sites...
et: Vaata paroolidega _masinaid...

en: View sites for which images will not be loaded
et: Vaata saite, kust piltide laadimine on lubatud/keelatud

en: View sites for which passwords will not be stored
et: Baata saite, millele kasutajanime/parooli ei salvestata

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
et: Vaata masinaid, millest küpsiste vastuvõtt on lubatud või keelatud

en: View source
et: Lähteteksti vaatamine

en: View stored cookies
et: Vaata salvestatud küpsiseid

en: View stored passwords
et: Vaata salvestaud paroole

en: View the source code of the current page
et: Näita praeguse lehekülje lähteteksti

en: Visited:
et: Külastatud:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
et: Heebrea (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
et: Ootan autoriseerimist...

en: Walloon (wa)
et: Vallooni (wa)

en: Warning:
et: Hoiatus:

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Web Page (Galeon)
et: Veebileht (Galeon)

en: Web Page Viewer (Galeon)
et: Veebilehitseja (Galeon)

en: Week
et: Nädal

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
et: Tere tulemast Galeoni!
    
    
    
    Galeon on GNOME keskkonna veebilehitseja, mis baseerub
    Mozilla veebirenderdamise mootorile.
    
    Järgnevad leheküljed aitavad sind Galeoni häälestamisel.

en: Western
et: Lääne

en: Western (IBM-850)
et: Lääne (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
et: Lääne (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
et: Lääne (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
et: Lääne (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
et: Mida sa tahad sellega teha?

en: When Adding Bookmarks
et: Järjehoidjate lisamisel

en: Wi_dth
et: _Laius

en: Width
et: Laius

en: Windowed mode
et: Aknad

en: Windows
et: Aknad

en: XBEL bookmarks format
et: XBEL järjehoidjate vorming

en: XBEL bookmarks root
et: XBEL järjehoidjate juur

en: Yes
et: Jah

en: Yesterday
et: Eile

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
et: TAB-iga lõpetamine toimib alati.

en: Your current set of bookmarks will be merged with the contents of %s.
    Do you want to continue?
et: Sinu praegused järjehoidjad ja %s sisu liidetakse.
    Kas tahad jätkata?

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
et: Sinu praegused järjehoidjad asendatakse nendega, mis leitakse %s-st.
    Kas tahad jätkata?

en: Zoom control
et: Suurenduse nupp

en: Zoom in
et: Suurenda

en: Zoom on First Image...
et: Suurenda esimene pilt...

en: Zoom out
et: Vähenda

en: _About...
et: _Info...

en: _Add
et: _Lisa

en: _Add bookmark to
et: Lisa järjehoidja kataloogi...

en: _Add to context menu
et: Lisa _kontekstimenüüsse

en: _Address
et: _Aadress

en: _Allow cookies from this site
et: _Luba küpsised sellest masinast

en: _Allow images from this site
et: L_uba piltide laadimine sellest masinast

en: _Allow popups
et: Luba p_opupid

en: _Always
et: A_lati

en: _Always accept
et: _Luba alati

en: _Always do the same with this type of file
et: _Toimi seda tüüpi failidega alati samamoodi

en: _Always load
et: _Alati

en: _Always save session at exit
et: V_äljudes salvesta alati sessioon

en: _Always show tabs
et: _Näita sakkide alati

en: _Always use this helper in future
et: Kasuta seda programmi edaspidi _automaatselt

en: _Appearance
et: _Väljanägemine

en: _Ask user
et: K_üsi kasutajalt

en: _Ask user for a title
et: _Küsi pealkirja kasutajalt

en: _Auto
et: _Automaatne

en: _Autocompletion enabled
et: _URLi automaatne lõpetamine

en: _Automatic proxy configuration
et: _Automaatne proksi konfiguratsioon

en: _Autoreload...
et: A_utomaatne värskendus...

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Background
et: T_aust

en: _Block cookies from this site
et: _Keela küpsised sellest masinast

en: _Block images from this site
et: K_eela piltide laadimine sellest masinast

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
et: _Bookmarkletite kollektsioon (vajab JavaScripti)

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Bookmarks toolbars
et: _Järjehoidjate nupuread

en: _Clear
et: _Puhasta

en: _Clear History
et: Tühjenda _ajalugu

en: _Clear history
et: Tühjenda _ajalugu

en: _Clear smart bookmarks after use
et: P_uhasta sisestusväljad peale kasutamist

en: _Close
et: Su_lge

en: _Collapse all categories
et: _Sulge kõik kataloogid

en: _Compare page
et: V_õrdle lehekülge

en: _Continuously
et: _Pidevalt

en: _Cookies
et: _Küpsised

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
et: _Tekita "tarkade" järjehoidjate nupurida?

en: _Cursive
et: K_ursiiv

en: _Days before expiring history items
et: P_äevi enne saidi ajaloost kustutamist

en: _Default charset
et: _Vaikimisi märgistik

en: _Default font
et: _Vaikimisi kirjatüüp

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Detach tab
et: _Tõsta sakk eraldi aknasse

en: _Dictionary
et: _Sõnaraamat

en: _Disabled
et: _Ei kasuta

en: _Display close buttons on tabs
et: Näita sakkidel s_ulgemise nuppe

en: _Dock
et: _Dokk

en: _Don't import bookmarks
et: _Ära impordi järjehoidjaid

en: _Edit
et: _Redigeeri

en: _Edit bookmarks...
et: _Redigeeri järjehoidjaid...

en: _Edit toolbar...
et: _Muuda tööriistariba...

en: _Edit...
et: _Redigeeri...

en: _Enable proxy keep-alive
et: Kasuta proksi keep-al_ive

en: _Encoding
et: K_odeering

en: _Expand all categories
et: A_va kõik kataloogid

en: _Expires
et: _Lõpeb

en: _External program
et: _Programm:

en: _FTP proxy
et: _FTP proksi

en: _Fantasy
et: _Fantaasia

en: _File
et: _Fail

en: _Find bookmarks...
et: _Otsi järjehoidjaid...

en: _Find...
et: _Otsi...

en: _Find:
et: _Otsi:

en: _Fold bookmark
et: V_oldi kokku

en: _Folder
et: _Kataloog

en: _Folder actions
et: _Täiendavad funktsioonid

en: _Forms
et: _Vormid

en: _Forward
et: _Edasi

en: _From current server only
et: Ai_nult samast serverist

en: _Full screen
et: T_äisekraan

en: _GNOME helpers
et: _GNOME'i programmid

en: _General
et: _Üldine

en: _Go
et: _Liigu

en: _Go to bookmark target
et: Lii_gu järjehoidja leheküljele

en: _Group by host
et: _Grupeeri serveri järgi

en: _HTTP proxy
et: _HTTP proksi

en: _Height
et: _Kõrgus

en: _Help
et: _Abi

en: _Helper runs in a terminal
et: Programm _töötab terminaalis

en: _History dock
et: _Ajaloo dokk

en: _History...
et: _Ajalugu...

en: _Host
et: _Masin

en: _Icons only
et: Ainult _ikoonid

en: _Image
et: _Pilt

en: _Image Sites
et: _Piltide masinad

en: _Images
et: _Pildid

en: _Import bookmarks...
et: _Impordi järjehoidjad...

en: _In
et: _Suuremaks

en: _Insert new tabs after current tab
et: L_isa uued sakid aktiivse saki taha

en: _Java console...
et: _Java konsool...

en: _Jump to new tabs automatically
et: _Hüppa uutele sakkidele automaatselt

en: _Keep fullscreen window above all other windows
et: _Hoia täisekraani aken teiste akende peal

en: _Keep location entry on main toolbar
et: _Asukohaväli asub nupureal

en: _Language encoding
et: Keele k_odeering

en: _Link properties
et: _Lingi omadused

en: _Links
et: _Lingid

en: _Load from current server only
et: _Ainult samast serverist

en: _Load images
et: _Piltide laadimine

en: _MIME type
et: _MIME tüüp

en: _Mail handler
et: _Mailiprogramm

en: _Manual
et: _Käsikonf.

en: _Match upper/lower case
et: _Tõstutundlik

en: _Menubar
et: _Menüüriba

en: _Middle button
et: _Keskmine nupp

en: _Monospace
et: _Ühelaiune

en: _Move tab to another window
et: Tõsta sakk teise _aknasse

en: _Name
et: _Nimi

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Never
et: _Mitte kunagi

en: _Never accept
et: _Mitte kunagi

en: _Never load
et: _Mitte kunagi

en: _Never show this warning again
et: _Edaspidi ära seda hoiatust näita

en: _New
et: _Uus

en: _New window
et: _Uus aken

en: _Next tab
et: _Järgmisele sakile

en: _No proxies
et: _Ei kasuta proksit

en: _None
et: _Ei ole

en: _Once
et: _Üks kord

en: _One Level
et: _Üks kataloog

en: _Open whole folder in tabs
et: Ava _kataloog sakkides

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Other application
et: _Vali kasutatav programm

en: _Out
et: _Väiksemaks

en: _Page source
et: Lä_htetekst

en: _Passwords
et: Par_oolid

en: _Paste
et: L_isa

en: _Path
et: _Kataloog

en: _Preferences...
et: _Häälestus...

en: _Previous tab
et: _Eelmisele sakile

en: _Print...
et: _Prindi...

en: _Processes URL
et: Kasutab U_RLi

en: _Recursively
et: _Rekursiivselt

en: _Relation
et: _Seos

en: _Reload
et: _Värskenda

en: _Remember passwords
et: Pea paroole m_eeles

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Remove Cookie
et: _Eemalda küpsis

en: _Remove Pair
et: _Eemalda paar

en: _Remove Site
et: _Eemalda masin

en: _Remove all these bookmarks
et: _Eemalda kõik need järjehoidjad

en: _Remove bookmark
et: Ee_malda järjehoidja

en: _Remove bookmark folder
et: K_ustuta järjehoidjate kataloog

en: _Report a bug
et: Teata _veast

en: _Rerun first time druid...
et: _Esimese käivitamise viisard...

en: _Resize entry...
et: M_uuda välja suurust...

en: _Revert
et: _Taasta

en: _Right button
et: _Parem nupp

en: _Run with helper
et: Käivita _programmiga

en: _SSL proxy
et: _SSL proksi

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save to disk
et: S_alvesta kettale

en: _Search in frames
et: Otsi _raamidest

en: _Select all
et: _Märgista kõik

en: _Serif
et: S_eriifidega

en: _Server secure
et: _Turvaline

en: _Set as default folder
et: _Määra see vaikimisi kataloogiks

en: _Settings
et: _Häälestus

en: _Settings...
et: _Häälestus...

en: _Shorten long names by looking for common separators
et: Lühenda pikad pealkirjad otsides levinud _eraldajaid

en: _Show alternatives window as you type
et: _Näita kirjutamise ajal võimalike variantide nimekirja

en: _Show as toolbar
et: _Näita tööriistaribal

en: _Show editing controls
et: _Näita redigeerimise välju

en: _Smart URL:
et: _Tark URL:

en: _Statusbar
et: _Staatusriba

en: _Stock Quotes
et: _Aktsiahinnad

en: _Stop
et: _Pea kinni

en: _Stylesheets
et: _Stiililehed

en: _Tab
et: _Sakk

en: _Tabs appear along
et: _Sakid asuvad

en: _Text
et: _Tekst

en: _Text only
et: Ainult _tekst

en: _Time:
et: _Aeg:

en: _Title
et: _Pealkiri

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _Unfold bookmark
et: V_oldi lahti

en: _Unviewed tab text color
et: Uue sa_ki pealkirja värv

en: _Unvisited link
et: Külasta_mata link

en: _Up
et: _Üles

en: _Use built-in FTP handler
et: Kasuta sisseehitatud _FTP klienti

en: _Use external program to view source files
et: _Kasuta lähteteksti vaatamiseks teist programmi

en: _Use page title
et: Kasuta lehe _pealkirja

en: _View
et: _Esitus

en: _View image sites...
et: Piltide _masinad...

en: _View long description...
et: _Vaata pikka kirjeldust...

en: _View with helper application
et: _Ava välise programmiga

en: _Visited link
et: _Külastatud link

en: _Warn before accepting a cookie
et: _Hoiata enne küpsise vastuvõtmist

en: _Will open in
et: _Avaneb

en: _Work offline
et: O_fflain töö

en: _Zoom
et: S_uurendus

en: `%s' does not exist or is not a valid image file
et: '%s' ei ole olemas või ei ole korrektne pildifail

en: aeiouyAEIOUY
et: aeiouyõöäüAEIOUYÕÄÖÜ

en: contains
et: sisaldab

en: disabled
et: ei kasuta

en: doesn't contain
et: ei sisalda

en: ends with
et: lõpeb

en: http://www.google.com/search?q=
et: http://www.google.com/search?hl=et&q=

en: http://www.google.com/search?q=%s
et: http://www.google.com/search?q=%s&hl=et

en: is
et: on

en: is not
et: ei ole

en: lines
et: rea kaupa

en: name
et: nimi

en: nicknames
et: hüüdnimed

en: notes
et: märkused

en: pages
et: leheküljed

en: starts with
et: algab
