Rodent Beta - en to az translation catalogue (89 entries)

en: Desktop
az: Masa Üstü

en: Create a new archive
az: Yeni arxiv yarat

en: Information about the program
az: Proqram haqqında mə'lumat

en: Find
az: Tap

en: Contains the _text
az: Mətni _daxil edir

en: Regular
az: Normal

en: Directory
az: Qovluq

en: Symbolic link
az: Simvolik körpü

en: Socket
az: Soket

en: Block device
az: Blok avadanlığı

en: Character device
az: Hərf avadanlığı

en: Searching...
az: Axtarılır...

en: Properties
az: Xassələr

note: ok and cancel buttons
en: Ok
az: Oldu

en: Cancel
az: Ləğv Et

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
az: Mə'lumat

en: Name:
az: Ad:

en: Folder
az: Qovluq

en: MIME Type
az: MIME Növü

en: Open with %s
az: %s ilə aç

en: None
az: Heç biri

en: Size
az: Böyüklük

en: Date Accessed
az: Yetişmə Tarixi

en: Permissions
az: Səlahiyyətlər

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
az: Yiyə:

en: Read
az: Oxuma

en: Write
az: Yazma

en: Execute
az: İcra et

en: Set UID
az: UID Seç

en: Group:
az: Qrup:

en: Set GID
az: GID Seç

en: Others:
az: Digərləri:

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Path:
az: Cığır:

en: Owner
az: Yiyə

en: unknown
az: naməum

en: Preview
az: Nümayiş

en: Icons
az: Timsallar

note: //////////////// General
en: General
az: Ümumi

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
az: Seçimlər

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
az: Köçür

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
az: Çıxart

en: Variable
az: Dəyişən

en: Value
az: Qiymət

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
az: Üzvləri _cüt tıqlamayla fəallaşdır

en: Background image
az: Arxa plan rəsmi

en: Background color
az: Arxa plan rəngi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Overwrite
az: Üstünə yaz

en: Rename
az: Yenidən Adlandır

en: %s (copy)%s
az: %s (nüsxə)%s

en: Duplicate each selected item
az: Bütün seçili üzvləri cütləşdir

en: link to %s
az: %s -a(ə) körpü

en: Create a symbolic link for each selected item
az: Bütün seçili üzvlərə simvolik körpü yarat

en: Group
az: Qrup

en: Home
az: Ev

en: Reload
az: Yenidən Yüklə

en: Cut
az: Kəs

en: Run in _Terminal
az: _Terminalda İcra Et

en: Name
az: Ad

en: Create a new empty file inside this folder
az: Bu qovluq içində yeni boş fayl yarat

en: Select _All
az: _Hamısını Seç

en: _Go
az: G_et

en: Type
az: Növ

en: By Name
az: Ada Görə

en: By Size
az: Böyüklüyə Görə

note: N_("_Link Here"),
en: Touch
az: Toxun

en: New
az: Yeni

en: Create new file in the given directory
az: Verilən cərgədə yeni fayl yarat

en: Create a new empty folder inside this folder
az: Bu qovluq içində yeni boş bir qovluq yarat

en: Paste
az: Yapışdır

en: _About
az: _Haqqında

en: File Browser
az: Fayl Səyyahı

en: Error while deleting.
az: Silərkən xəta oldu.

en: Clear History
az: Keçmişi Təmizlə

en: File
az: Fayl

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Actions
az: Gedişatlar

en: Help
az: Yardım

en: About
az: Haqqında

en: Clear
az: Təmizlə

en: Up
az: Yuxarı

en: Next file
az: Sonrakı fayl

en: Previous file
az: Əvvəlki fayl

en: Number view:
az: Rəqəm Görünüşü:

note: _("Directory or file selection")
en: Input
az: Giriş

en: No files found
az: Heç bir fayl tapıla bilmədi

en: Please drag just one image to set a custom icon.
az: Xahiş edirik xüsusi timsal seçmək üçün bir dənə rəsmi daşıyıb buraxın.
