elementary 0.7.0.57309 - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Up
de: Omhoog

en: Home
de: Persoonlijke map

en: Cancel
de: Annuleren

en: default:LTR
de: Standaard: LTR

en: Copy
de: Kopiëren

en: Cut
de: Knippen

en: Select
de: Selecteren

en: Paste
de: Plakken
