gnome-utils 1.00 - en to et translation catalogue (315 entries)

en:     Device:
et:     Seade:

en:     Filesystem Type:
et:     Failisüsteemi tüüp:

en: %ld megabytes, %ld free (%ld superuser); %ld inodes, %ld free.
et: %ld megabaiti, %ld vaba (%ld administraatorile); %ld inodet, %ld vaba.

en: %s
    You will lose any unsaved work.
et: %s
    Te kaotate kogu salvestamata töö.

en: (1 Sector)
et: (1 sektor)

en: (Dual Port Cache)
et: (dual port cache)

en: (Dual Port)
et: (dual port)

en: 32-bit
et: 32-bitine

en: 32-bit w/sync
et: 32-bitine sync

en: About
et: Info

en: Active User Listing
et: Aktiivsete kasutajate nimekiri

en: Active/Idle
et: Aktiivne/Tühikäigul

en: Add
et: Lisa

en: Add some defaults
et: Lisa mõned vaikeväärtused

en: Address to mail to:
et: Saada kiri aadressil:

en: Advanced
et: Põhjalik

en: Are you sure you want to reboot the system?
et: Olete Te kindel, et soovite arvuti uuesti käivitada?

en: Are you sure you want to shut down the computer?
et: Olete Te kindel, et soovite arvuti välja lülitada?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 2?
et: Olete te kindel, et soovite lülituda Runlevel 2?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 3?
et: Olete Te kindel, et soovite lülituda Runlevel 3?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 4?
et: Olete te kindel, et soovite lülituda Runlevel 4

en: Are you sure you want to switch to runlevel 5?
et: Olete Te kindel, et soovite lülituda Runlevel 5

en: Are you sure you want to switch to single user mode?
et: Olete te kindel, et soovite lülituda ühekasutajarezhiimi?

en: Are you sure?
et: Olete Te kindel?

en: Ask for a command to execute
et: Käivitab antud käsu

en: Browse available X11 colors.
et: Esitab X-le tuntud värvipaleti

en: CPU %d
et: Protsessor %d

en: CPU Information
et: Protsessor

en: Cache
et: Puhver

en: Category
et: Parameeter

en: Clear _Daily Counter
et: Tühjenda päevane lugeja

en: Click OK to shutdown or reboot. You will lose
    any unsaved information in open applications.
et: Vajutage Sobib, et masin välja lülitada või taaskäivitada.
    Te kaotate kogu salvestamata informatsiooni kõigis programmides.

en: Click this button to add
    some sample commands.
et: Vajutage seda nuppu, et lisada
    mõned näidiskäsud.

en: Close
et: Sulge

en: Color
et: Värv

en: Color Browser
et: Palett

en: Command
et: Käsud

en: Command Editor
et: Käsuredaktor

en: Command Line
et: Käsurida

en: Command execution failed: fork failed
et: Käsu käivitamine ebaõnnestus: fork failed

en: Command failed ` %s ': %s
et: Käsk ei töötanud `%s': %s

en: Commands
et: Käsud

en: Configuration file name
et: Konfiguratsioonifaili nimi

en: Confirm before shutdown?
et: Küsi enne välja lülitamist?

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Selected Project
et: Kopeerib valitud projekti puhvrisse

en: Copyright 1998, under the GNU General Public License.
et: Copyright 1998, litsenseeritud vastavalt GNU GPL litsentsile.

en: Couldn't find the "w" command in your path.
    This command is needed for the program to work.
et: Ei leia käsku "w" otsingurajalt.
    See käsk on vajalik programmi tööks.

en: Couldn't open file `%s': %s
et: Ei saanud avada faili `%s': %s

en: Couldn't run command ` %s ': %s
et: Ei suutnud käivitada käsku `%s': %s

en: Couldn't understand geometry (position and size)
     specified on command line
et: Ei mõista käsurealt sisestatud geomeetriat
    (asukohta ning suurust)

en: Current
et: Praegu

en: Cut
et: Lõika

en: Cut Selected Project
et: Tõstab valitud projekti puhvrisse

en: DMA Mode
et: DMA rezhiim

en: Default
et: Vaikimisi

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Detailed Information...
et: Detailne ülevaade...

en: Detailed System Information
et: Detailne ülevaade süsteemist

en: Device
et: Seade:

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Disk Information
et: Failisüsteemid

en: Disk Logo Not Found
et: Ei leia ketta logo

en: Display
et: Esitus

en: Display text with a fixed font
et: Näitab teksti võrdsete täheruumidega shriftis

en: Distribution Version:
et: Distributsiooni versioon:

en: Distribution:
et: Distributsioon:

en: Domain Name:
et: Domeeni nimi:

en: Don't ask next time.
et: Ära järgmine kord küsi.

en: Don't search mounted filesystems
et: Ära otsi mounditud failisüsteemidest

en: Don't search subdirectories
et: Ära otsi alamkataloogidest

en: Easy
et: Hõlbus

en: Edit Preferences...
et: Muuda häälestust...

en: Email Information...
et: Postita ülevaade...

en: Empty file
et: Tühi fail

en: Enable
et: Kasuta

en: Enabled
et: Sisse lülitatud

en: Entry Start:
et: Käivitamise kirje:

en: Entry Stop:
et: Peatamise kirje:

en: Equation
et: Võrrand

en: Error
et: Viga

en: Error closing file `%s': 
    %s
    Some or all data may not have been written.
et: Ei saanud faili '%s' sulgeda:
    %s
    Info võis osaliselt või täienisti jääda salvestamata.

en: Error loading file:
    %s
    %s
et: Ei saa lugeda faili:
    %s
    %s

en: Exit
et: Välju

en: Extended regular expression search
et: Laiendatud regular expression otsing

en: FILE
et: FAIL

en: Failed to decompress and display the file:
    %s
    %s
et: Ei saanud faili lahti pakkida ega näidata:
    %s
    %s

en: Failed to write file:
    %s
    %s
et: Ei saanud salvestada faili:
    %s
    %s

en: File name
et: Faili nimi

en: File owner
et: Faili omanik

en: File owner group
et: Faili omandigrupp

en: Filename
et: Faili nimi

en: Filename:
et: Faili nimi:

en: Filenames except
et: Failinimed välja arvatud

en: Find
et: Leia

en: Find string
et: Leia tekst

en: Firmware
et: Riistvara

en: Float
et: 10-murrud, (0-1)

en: Font Selector
et: Shriftivalija

en: Font to load
et: Laadida shrift

en: Free Memory:
et: Mälu vaba:

en: Free space
et: Vaba ruum

en: Frontend to the unix find/grep/locate commands
et: Kasutajaliides unixi find/grep/locate käskudele

en: Full find (find)
et: Põhjalik otsing (find)

en: GEO
et: GEOM

en: GEOMETRY
et: GEOMEETRIA

en: GNOME DiskFree
et: Vaba kettapind

en: GNOME Penguin
et: GNOME pingviin

en: GNOME Search Tool
et: GNOME otsija

en: GNOME contributors:
et: GNOME loojad:

en: GNOME: The GNU Network Object Model Environment
et: GNOME: GNU Network Object Model Environment

en: General
et: Üldine

en: Geometry
et: Geomeetria

en: Geometry string: WxH+X+Y
et: Geomeetria kujul: LAIUSxKÕRGUS+X+Y

en: Gnome Calculator
et: GNOME taskuarvuti

en: Gnome Color Browser
et: GNOME värvipalett

en: Gnome Search Tool
et: GNOME otsingumootor

en: Help
et: Abimees

en: Host Name:
et: Masina nimi:

en: IDE Status
et: IDE seisund

en: IO Mode
et: IO rezhiim

en: IRQ Unmask
et: IRQ unmask

en: Ignore standard input; may be needed in some cases.
et: Ignoreeri standardsisendit. Mõnikord võib olla kasulik.

en: Inhibit loading of last font
et: Ära loe viimatist shrifti

en: Inhibit remembering selected font for next run
et: Ära jäta valitud shrifti meelde

en: Invalid user or group
et: Ebakorrektne kasutaja või grupp

en: Keep settings
et: Jäta määrangud kehtima

en: Kilobytes
et: Kilobaiti

en: Last modification time
et: Viimase muutmise aeg

en: Legacy MFM/RLL drive
et: Legacy MFM/RLL draiv

en: Let a cute pinguin chase your pointer
et: Pingviin, kes tunneb ebatervet huvi hiirekursori vastu

en: Loading...
et: Loen...

en: Logfile
et: Logfail

en: Logo file not found
et: Ei leia logofaili

en: Mail To...
et: Saada postiga...

en: Make guname act as a control center applet
et: Las guname käitub, kui juhtpaneeli applet

en: Manual
et: Käsitsi

en: Memory
et: Mälu

en: Memory Information
et: Mälu

en: Menu items
et: Menüüread

en: Misc
et: Muud

en: Modal
et: Modaalne

en: Model
et: Mudel

en: Mount Point:
et: Mount kataloog:

en: Mount point
et: Mount kataloog

en: Multisector
et: Multisektor

en: Name
et: Nimi

en: New Project...
et: Uus projekt...

en: New text viewer window
et: Avame uue tekstijälgimisakna

en: No
et: Ei

en: No Project Command:
et: Käsk, kui projekti ei ole:

en: No information for this filesystem.
et: Selle süsteemi kohta infot ei ole.

en: No search string was specified!
et: Otsitavat teksti pole määratud

en: No such file or directory:
    %s
et: Ei ole sellist faili ega kataloogi:
    %s

en: None
et: Puudub

en: Notebook
et: Märkmik

en: Notepad
et: Märkmik

en: Only the superuser can use this tool
et: Ainult superkasutaja võib seda pruukida

en: Open Text File...
et: Ava tekstifail...

en: Operating System Release:
et: Operatsioonisüsteemi väljalase:

en: Operating System Version:
et: Operatsioonisüsteemi versioon:

en: Operating System:
et: Operatsioonisüsteem:

en: PROJECT
et: PROJEKT

en: Page files as with `more' and `less'
et: Näitab faile samuti, kui 'more' ja 'less'

en: Param
et: Parameeter

en: Paste
et: Kleebi

en: Paste Project
et: Kopeerib puhvri sisu projektinimekirja vahele

en: Pattern
et: Muster

en: Percent free
et: % vaba

en: Personal cron manager
et: Cron haldur

en: Personal crontab manager
et: Kasutaja crontab failide haldaja

en: Preferences
et: Häälestus

en: Prefs
et: Häälestus

en: Print selected font name on exit
et: Trüki lahkumisel valitud shrifti nimi

en: Processor Speed:
et: Protsessori kiirus:

en: Processor Type:
et: Protsessori tüüp:

en: Project
et: Projekt

en: Project Description:
et: Projekti kirjeldus:

en: Project Title
et: Projekti nimi

en: Project Title:
et: Projekti nimi:

en: Prompts the user for a program to run
et: Laseb käivitada programmi ilma terminali avamata

en: Props
et: Määrangud

en: Quick find (locate)
et: Kiire otsing (locate)

en: Quit
et: Lõpeta

en: Quit GTimeTracker
et: Lõpetab GStopperi töö

en: Real Memory:
et: Operatiivmälu:

en: Reason %d
et: Põhjus %d

en: Reboot
et: Käivita uuesti

en: Regular expression search
et: Regular expression otsing

en: Reload
et: Loe uuesti

en: Reload Configuration File
et: Loe uuesti konfiguratsioonifaili

en: Remove
et: Kustuta

en: Revert to Defaults
et: Taasta algväärtused

en: Run A Command...
et: Käivita...

en: Run program...
et: Käivita...

en: Running: %s
et: Töötab: %s

en: Save
et: Salvesta

en: Save As...
et: Salvesta uue nimega...

en: Save Configuration File
et: Salvestab konfiguratsioonifaili

en: Save Information to File...
et: Salvesta ülevaade faili...

en: Save System Information As...
et: Salvesta ülevaade süsteemist faili...

en: Save Text As...
et: Salvesta uue nimega...

en: Saving...
et: Salvestan...

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: Searching...
et: Otsin...

en: Select a font for pasting
et: Võimaldab valida shrifte

en: Select a project on startup
et: Valige käivitatav projekt

en: Selection:
et: Valik:

en: Serial No.
et: Seerianumber

en: Shell Commands
et: Shelli käsud

en: Show Seconds
et: Näita sekundeid

en: Show Status Bar
et: Näita staatuseriba

en: Show Table Header
et: Näita tabeli päiseid

en: Show Toolbar Icons
et: Näita nupureal ikoone

en: Show Toolbar Texts
et: Näita nupureal teksti

en: Show Tooltips
et: Näita vihjeid

en: Show `Cut', `Copy', `Paste'
et: Nupud 'Lõika', 'Kopeeri' ja 'Kleebi'

en: Show `Help'
et: Nupp 'Abimees'

en: Show `New'
et: Nupp 'Uus'

en: Show `Preferences'
et: Nupp 'Häälestus'

en: Show `Properties'
et: Nupp 'Määrangud'

en: Show `Quit'
et: Nupp 'Lõpeta'

en: Show `Save', `Reload'
et: Nupud 'Salvesta' ja 'Taasta'

en: Show `Timer'
et: Nupp 'Stopper'

en: Show free space on mounted file systems using dials.
et: Näitab vaba ruumi mounditud failisüsteemides

en: Shut Down
et: Lülita välja

en: Shut Down or Reboot
et: Lülita välja või käivita uuesti

en: Shutdown or Reboot
et: Väljalülitus või taaskäivitus

en: Simple Calculator
et: Taskuarvuti

en: Simple double precision calculator similiar to xcalc
et: Lihtne taskuarvuti, midagi xcalc-i sarnast

en: Simple editor (notepad)
et: Lihtne tekstiredaktor (märkmik)

en: Simple substring search
et: Lihtne alamstringi otsing

en: Single User Mode
et: Ühekasutaja rezhiim

en: Size
et: Maht

en: Sleeping
et: Puhkab

en: Small utility to browse available X11 colors.
et: Lihtne programm, mis võimaldab saada ülevaadet X11 värvidest.

en: Sorry, no preferences yet.
et: Kahjuks kasutajaeelistus puudub.

en: Specify geometry
et: Määrake geomeetria

en: St_art
et: Käivita

en: Standby
et: Ooterezhiimis

en: Start
et: Alusta

en: Start in directory:
et: Alusta kataloogist:

en: Start/Stop Timer
et: Käivita/peata stopper

en: Status
et: Seisund

en: Sto_p
et: Peata

en: Stop
et: Lõpeta

en: Stripchart Plotter
et: Kasutusstatistika

en: Swap Space ("virtual memory"):
et: Virtuaalmälu:

en: Switch Project Command:
et: Projektivahetuse käsk:

en: System Info
et: Süsteemiinfo

en: System Information
et: Ülevaade süsteemist

en: System Status:
et: Süsteemi seisund:

en: Technical information about this computer
et: Tehniline info ja süsteemiparameetrid

en: Text File Viewer
et: Tekstifailide vaatleja

en: The DMA setting for this drive cannot be changed.
et: Selle draivi DMA määrangut ei saa muuta.

en: The GNOME stripchart program plots various user-specified parameters as a function of time.  Its main use is to chart system performance parameters such as CPU load, CPU utilization, network traffic levels, and the like.  Other more ingenious uses are left as an exercise for the interested user.
et: GNOME stripchart esitab graafiliselt mitmesuguste kasutaja poolt valitud parameetrite ajalist muutumist. Tema põhiline rakendus on süsteemi koormusparameetrite, nagu protsessori koormatus ja võrguliiklus jälgimine. Muud huvitavamad rakendused on jäetud kasutajale välja mõelda.

en: The Gnome Calculator
et: GNOME taskuarvuti

en: The Gnome Search Tool
et: GNOME otsingumootor

en: The IRQ unmask setting for this drive cannot be changed.
et: Selle draivi IRQ unmask määrangut ei saa muuta.

en: The drive refused to keep its settings.
et: See draiv ei võta määranguid omaks.

en: The following mail will be sent to %s.
     Are you sure you want to mail this information?
et: Järgnev kiri saadetakse aadressile %s.
    Olete te kindel, et soovite kirja postitada?

en: There seems to be another GTimeTracker running.
    Press OK to start GTimeTracker anyway, or press Cancel to quit.
et: Näib, et üks teine GStopper töötab.
    Vajutage "Sobib", kui soovite ikkagi programmi käivitada.

en: Time Tracker tool
et: Jälgib eri projektide jaoks kuluvat aega

en: Time tracking tool
et: Ajahaldur

en: Timer
et: Stopper

en: Today
et: Täna

en: Toolbar
et: Nupurida

en: Toolbar Segments
et: Nupurea osad

en: Top
et: Maksimum

en: Total
et: Kokku

en: Total Memory:
et: Mälu kokku:

en: Turn off or reset the computer
et: Võimaldab arvutit välja lülitada või teha uut alglaadimist

en: Unable to access the drive.
et: Ei suuda draivi kasutada.

en: Unable to display compressed file.
    zcat not found in your path.
et: Ei saa näidata lahtipakitud faili.
    Ei leia otsingurajalt programi zcat.

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unknown filesystem
et: Tundmatu failisüsteem

en: Update Information
et: Uuenda informatsiooni

en: Use Logfile
et: Kasuta logfaili

en: Used space
et: Kasutatud ruum

en: User Listing
et: Kasutajate nimekiri

en: User Name:
et: Kasutajanimi:

en: Value
et: Väärtus

en: View users on the system
et: Näitab süsteemi kasutajaid

en: Warning
et: Hoiatus

en: Where to put the window, and its size
et: Akna asukoht ning suurust

en: X Display Name:
et: X Display nimi:

en: Yes (%d sector)
et: Jah (%d sektor)

en: Yes (%d sectors)
et: Jah (%d sektorit)

en: You appear to have no IDE drives
et: Näib, et Teil ei ole IDE draive

en: You can configure the commands on the popup menus.
    Just enter the name you want to appear on the 
    menu, and the command to execute.
    In the command, you can use %u to represent the
    currently selected username, and %t for the tty.
et: Te saate häälestada käske menüüdes.
    Sisestage lihtsalt tekst, mida soovite näha
    menüüs ja käsk, mis seepeale käivitada.
    Käsus võite kasutada %u tähistamaks hetkel
    valitud kasutajanime ja %t tähistamaks tty-d.

en: You must be the super-user (root) to shut down or restart the computer.
et: Te peate olema superkasutaja (root), et masinat välja lülitada või taaskäivitada.

en: Your System
et: Teie süsteem

en: [GTT]New
et: [GTT]Uus

en: _Fixed Font
et: Näia ühelaiuses kirjas

en: _New Project...
et: Uus projekt...

en: _New Window
et: Ava uus aken

en: _Reload Configuration File
et: Loe uuesti konfiguratsioon

en: _Save Configuration File
et: Salvesta konfiguratsioon

en: _Timer
et: Stopper

en: _Timer Running
et: Stopper töötab

en: an initialization error occurred while starting 'guname-capplet'.
et: Algväärtustamise viga 'guname-capplet' käivitamisel.

en: empty
et: tühi

en: grep options found in find list bad bad!
et: otsingunimekirjas on grep parameetrid. Halb! Halb!

en: invalid variable identifer: %s
et: ebakorrektne muutuja nimi: %s

en: missing variable identifer
et: puudub muutuja nimi

en: no description
et: puudub kirjeldus

en: no project selected
et: projekti ei ole valitud

en: no such field: %d
et: ei ole välja: %d

en: non-grep option found in grep list, bad bad!
et: otsingunimekirjas on mitte-grep parameetrid. Halb! Halb!

en: number expected
et: eeldati numbrit

en: program exited
et: programm seisati

en: program started
et: programm käivitati

en: project %t started
et: projekt %t käivitati

en: stopped project %t
et: projekt %t peatati
