Rodent Beta - en to uk translation catalogue (293 entries)

en: File difference and patch visualiser
uk: Візуальне відображення різниці та латок

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: List files only
uk: Лише список файлів

en: Extract All Files
uk: Видобути всі файли

en: Open in New Window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open in New Tab
uk: Відкрити у новій вкладці

en: Create a compressed archive with the selected objects
uk: Створити стиснутий архів з виділеними об'єктами

en: Create a new archive
uk: Створити новий архів

en: Install
uk: Встановити

en: Uninstall
uk: Прибрати

en: Information about the program
uk: Відомості про програму

en:  [Simulation]
uk:  [Імітація]

en: Write CD/DVD
uk: Записати CD/DVD

en: Basic rules:
    
    *  Will match any character zero or more times.
    ?  Will match any character exactly one time
    [] Match any character within the [] 
    ^  Match at beginning of string
    $  Match at end of string
uk: Базові правила:
    
    *  відповідає будь-якій кількості символів або порожньому місцю.
    ?  відповідає будь-якому одному символу

en: Reserved characters for extended regexp are
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    In  basic regular expressions the metacharacters
    ?, +, {, |, (, and ) lose their special meaning.
    
    The  period  .   matches  any  single  character.
    The caret ^ matches at the start of line.
    The dollar $ matches at the end of line.
    
    Characters within [ ] matches any single 
           character in the list.
    Characters within [^ ] matches any single
           character *not* in the list.
    Characters inside [ - ] matches a range of
           characters (ie [0-9] or [a-z]).
    
    A regular expression may be followed by one
           of several repetition operators:
    ?      The preceding item is optional and matched
           at most once.
    *      The preceding item will be matched zero
           or more times.
    +      The preceding item will be matched one or
           more times.
    {n}    The preceding item is matched exactly n times.
    {n,}   The preceding item is matched n or more times.
    {n,m}  The preceding item is matched at least n times,
           but not more than m times.
    
    To match any reserved character, precede it with \. 
    
    Two regular expressions may be joined by the logical or
           operator |.
    Two regular expressions may be concatenated.
    
    More information is available by typing "man grep"
uk: Зарезервовані символи для розширених виразів:
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    В загальних регулярний. виразах метасимволи
    ?, +, {, |, (, and ) втрачають їх особливе значення.
    
    Крапка . відповідає будь-якому єдиному символу.
    Шапка ^ відповідає початку рядка.
    Долар $ відповідає кінцю рядка.
    
    Символи всередині [ ] відповідають будь-яким
           символам зі списку.
    Символи всередині [^ ] відповідають будь-яким
           символам, відсутнім у списку.
    Символи всередині [ - ] відповідають
           діапазону символів (напр., [0-9] або [a-z]).
    
    За регулярним виразом може йти один
           з декількох операторів повтору:
    ?      попередній елемент є
           необов'язковим.
    *      попередній елемент відповідає
           жодному або будь-якій кількості його повторень.
    +      попередній елемент відповідає
           одному або більшій кількості повторень.
    {n}    попередні елемент відповідає його n повторенням.
    {n,}   попередні елемент відповідає його n або більше повторенням.
    {n,m}  попередні елемент відповідає його n або більше повторенням,
           але менше ніж m.
    
    Щоб відобразити зарезервований символ наберіть \. 
    
    Два регулярних вирази можна логічно об'єднати за
           допомогою оператора |.
    Два регулярних вирази можуть бути об'єднані послідовно.
    
    Щоб отримати додаткову інформацію, наберіть "man grep"
           у командному рядку.

en: Find
uk: Знайти

en: Path
uk: Шлях

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Recursive
uk: Рекурсивно

en: Find hidden files and directories
uk: Показувати приховані файли і теки

en: Stay on single filesystem
uk: Обмежити однією файловою системою

en: File type :
uk: Тип файлів:

en: Result limit
uk: Обмеження кількості результатів

en: Content search
uk: Пошук вмісту

en: Contains the _text
uk: Містить _текст

en: Case sensitive search
uk: З урахуванням регістру

en: Extended regexp
uk: Розширений регулярний вираз

en: Do not look into binary files
uk: Не заглядати в двійкові файли

en: match :
uk: збігається:

en: anywhere
uk: будь-яка частина

en: whole words
uk: цілі слова

en: whole lines
uk: цілі рядки

en: no match
uk: не збігається

en: Apply
uk: Застосувати

en: Close
uk: Закрити

en: Any
uk: Будь-який

en: Regular
uk: Звичайний

en: Directory
uk: Каталог

en: Symbolic link
uk: Символьне посилання

en: Socket
uk: Сокет

en: Block device
uk: Блоковий пристрій

en: Character device
uk: Символьний пристрій

en: Maximum:
uk: Максимум:

en: Search Complete
uk: Пошук завершено

en: Select Files...
uk: Виберіть файли...

en: Select folder to search in
uk: Вибрати каталог для пошуку

en: Searching...
uk: Триває пошук...

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Mount Point
uk: Точка підключення

en: Mount point:
uk: Точка монтування:

en: Partition
uk: Розділ диска

en: Partition type:
uk: Тип розділу:

en: Failed to execute the mount command
uk: Не вдається виконати команду mount

en: address already in use
uk: адреса вже використовується

en: Properties
uk: Властивості

note: TRACE ("selection count=%d\n", view_p->selection_count);
en: %'u item | %'u items
uk[0]: %'u об'єкт
uk[1]: %'u об'єкти
uk[2]: %'u об'єктів

note: ok and cancel buttons
en: Ok
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
uk: Інформація

en: Name:
uk: Назва:

en: Folder
uk: Тека

en: File Type
uk: Тип файлу

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: Encoding
uk: Кодування

en: Open with %s
uk: Відкрити у програмі %s

en: None
uk: Відсутнє

en: Size
uk: Розмір

en: Status
uk: Статус

en: Last Modification
uk: Час останньої зміни

en: Date Accessed
uk: Дата останнього доступу

en: Permissions
uk: Права

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
uk: Власник:

en: Read
uk: Зчитування

en: Write
uk: Запис

en: Execute
uk: Виконання

en: Set UID
uk: Встановити UID

en: Group:
uk: Група:

en: Set GID
uk: Встановити GID

en: Others:
uk: Інші:

en: Sticky
uk: Стійкий

en: Path:
uk: Шлях:

en: %5d item | %5d items
uk[0]: % 5d об'єкт
uk[1]: % 5d об'єкти
uk[2]: % 5d об'єктів

en: Owner
uk: Власник

en: unknown
uk: невідомий

en: Preview
uk: Попередній перегляд:

en: Select a folder
uk: Виберіть теку

en: Icons
uk: Піктограми

note: //////////////// General
en: General
uk: Загальне

en: General Options
uk: Загальні параметри

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
uk: Параметри

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
uk: Копіювати

en: Move
uk: Перемістити

en: Symbolic Link
uk: Символічне посилання

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
uk: Видалити

en: Shred
uk: Витерти

note: /////////////////////////
en: Advanced options
uk: Додаткові параметри

en: Edit the list of environment variables and associated values
uk: Змінити список змінних середовища і відповідних їм значень

en: Variable
uk: Змінна

en: Value
uk: Значення

en: Personal settings
uk: Персональні параметри

note: directory cache
en: Restart
uk: Продовжити

en: Yes, restart
uk: Так, перезапустити

en: bytes
uk: байтів

en: Gigabytes
uk: Гігабайти

en: Megabytes
uk: Мегабайти

en: Kilobytes
uk: Кілобайти

en: The location is empty.
uk: Адреса порожня.

en: Supply a username and password below.
uk: Нижче введіть ім'я користувача і пароль.

en: Username:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Hidden
uk: Сховано

en: Background image
uk: Зображення на тлі

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background transparency:
uk: Прозорість тла:

note: cp/mv/ln remove:
en: Verbose
uk: Максимальна

en: Exclude other filesystems
uk: Не шукати на інших файлових системах

note: Truncate and remove file after overwriting Overwrite File? "Overwrite File" "Overwrite with:"
en: Delete files
uk: Видалення файлів

note: Add a final overwrite with zeros to hide shredding
en: Overwrite with:
uk: Перезаписати:

en: Output
uk: Вивід

en: %'d item selected | %'d items selected
uk[0]: Виділено %'d об'єкт
uk[1]: Виділено %'d об'єкти
uk[2]: Виділено %'d об'єктів

en: %s needs to be recompiled 
    (has obsolete library headers)
uk: %s треба перекомпілювати 
    (має заголовки застарілої бібліотеки)

en: Terminate (TERM)
uk: Перервати (TERM)

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Kill (KILL)
uk: Вбити (KILL)

en: Kill
uk: Знищити

en: Warning
uk: Попередження

en: Overwrite
uk: Переписати

en: Rename
uk: Перейменувати

en: %s (copy)%s
uk: %s (копія)%s

en: Duplicate each selected item
uk: Дублювати кожен вибраний елемент

en: link to %s
uk: посилання на %s

en: Create a symbolic link for each selected item
uk: Створити символьне посилання для кожного вибраного елементу

en: Link to %s
uk: Посилання на %s

en: Installed Plugins
uk: Встановлені додатки

en: Group
uk: Група

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
uk[0]:  (містить %'d об'єкт)
uk[1]:  (містить %'d об'єкти)
uk[2]:  (містить %'d об'єктів)

note: view_p->selection_count),view_p->selection_count);
en: Selection
uk: Вибір

en: Reading directory:
uk: Читання каталогу:

note: Thread 2: create the population (entries and icons) no point in doing this by thread if there is no status area...
en: Loading folder...
uk: Завантаження теки…

en: Home
uk: Домашній каталог

en: Preparing
uk: Триває підготовка

en: Reload
uk: Перевантажити

en: Go back
uk: Перейти назад

en: Go To
uk: Перейти

en: Cut
uk: Вирізати

en: Execute:
uk: Виконання

en: Run in _Terminal
uk: Запустити у _терміналі

en: Create New Folder
uk: Створити нову теку

en: Name
uk: Назва

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Select Items Matching...
uk: Пошук для позначення…

en: Go Up
uk: Перейти вгору

en: _Go
uk: Пере_йти

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Descending
uk: За спаданням

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Type
uk: Тип

en: By Name
uk: За назвою

en: By Size
uk: За розміром

en: By Date
uk: За датою

en: By Owner
uk: За власником

en: By Group
uk: За групою

en: By Permissions
uk: За правами доступу

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
uk: Показати приховані файли

en: Show preview
uk: Показати перегляд

en: Open terminal
uk: Відкрити термінал

en: Execute Shell Command
uk: Виконати команду оболонки

note: "Find..." "Search"
en: Compare files (diff)
uk: Порівняти файли (diff)

en: Mount the volume associated with this folder
uk: Приєднати том, пов'язаний з цією текою

en: Unmount the volume associated with this folder
uk: Від'єднати том, пов'язаний з цією текою

note: N_("D_uplicate"),
en: Create Symbolic Link
uk: Створення символічного посилання

note: N_("_Link Here"),
en: Touch
uk: Доторкнутись

en: New
uk: Новий

en: Create new file in the given directory
uk: Створити новий файл у вказаному каталозі

en: Create a new empty folder inside this folder
uk: Створити нову порожню теку в цій

en: Paste
uk: Вставити

en: Select
uk: Вибір

en: Unselect
uk: Невибраний

en: _About
uk: _Про модуль

en: Execute File?
uk: Виконати файл?

en: Open Folder W_indow
uk: Відкрити нове _теки

en: All
uk: Всі

en: Error while deleting.
uk: Помилка при видаленні.

en: Text Completion
uk: Завершення тексту

en: Clear History
uk: Очистити історію

en: Usage: %s [OPTION]... FILE1 FILE2
uk: Використання: %s [КЛЮЧ]... ФАЙЛ1 ФАЙЛ2

en: File
uk: Файл

note: populate file item
en: Select File
uk: Обрати файл

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Select Directory
uk: Виберіть каталог

en: Select patch file
uk: Вибрати файл латки

en: Create patch file
uk: Створити файл латки

en: Switch to patch mode
uk: Перемикнути в режим латання

en: Switch to diff mode
uk: Перемикнути в режим пошуку розбіжностей

en: Exit
uk: Вийти

en: Diff Settings
uk: Установки diff

en: Highlight text color
uk: Колір тексту виділення

en: Highlight background color
uk: Колір тла виділення

en: Fill polygons
uk: Заповняти багатокутники

en: Show line numbers
uk: Показати номери рядків

en: Patch Settings
uk: Установки для латок

en: Verbose patch diagnostics
uk: Розширена діагностика латок

en: Assume patch is reversed
uk: Вважати, що латка є зворотньою

en: Auto strip level
uk: Рівень автоусікання

en: Actions
uk: Дії

en: View differences
uk: Перегляд відмінностей

en: View patch created differences
uk: Перегляд латки створених відмінностей

en: Apply patch to Hard Drive
uk: Застосувати латку до жорсткого диска

en: Undo patch to Hard Drive
uk: Зняти латку з жорсткого диску

en: Help
uk: Довідка

en: About
uk: Про

en: Compare...
uk: Порівняти...

en: Clear
uk: Очистити

en: Down
uk: Вниз

en: Up
uk: Вгору

en: Next file
uk: Наступній файл

en: Previous file
uk: Попередній файл

en: Select highlight text color
uk: Вибрати колір тексту виділення

en: Select highlight background color
uk: Вибрати колір тла виділення

note: nerdy part: g_object_class_install_property (object_class, PROP_AUTHORS, g_param_spec_boxed ("authors", _("Authors"), _("List of authors"), G_TYPE_STRV, G_PARAM_READWRITE));
en: Backend:
uk: Сервер:

en: Tests
uk: Тести

en: Number view:
uk: Числове представлення:

en: There is no next difference
uk: Більше відмінностей немає

en: Running
uk: Виконання дії

en: There is no previous difference
uk: Перед цим відмінностей немає

note: _("Directory or file selection")
en: Input
uk: Ввід

en: Output file
uk: Вихідний файл

en: Unified diff format
uk: Уніфікований diff формат

en: Lines:
uk: Рядки:

en: Show in Context
uk: Показати у контексті

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Please select a name for the patch file in the next dialog.
uk: Виберіть назву файлу латки у наступному діалоговому вікні.

en: standard output
uk: стандартний вивід

en: Output to File...
uk: Вивід у файл...

note: convenience location of duplicate dialog texts non-static
en: No patch file has been selected.
uk: Файл латки не вибрано.

en: No directory to apply patch has been selected.
uk: Каталог, до якого треба прикласти латку, не вибрано.

en: No left path has been selected.
uk: Не вибрано шлях ліворуч.

en: No right path has been selected.
uk: Не вибрано шлях праворуч.

note: static
en: Patch file can not be opened for read!
uk: Неможливо вікрити файл латки для читання!

en: Files are identical
    (or binary files that may or may not differ)
uk: Файли однакові
    (для двійкових файлів це не завжди так)

en: Patch file is not in unified format
uk: Файл латки не в уніфікованому форматі

en: ****Empty file****
uk: ****Порожній файл****

en: No files found
uk: Файлів не знайдено

en: Number of subdirectories:
uk: Кількість підкаталогів:

en: Binary comparison
uk: Двійкове порівняння

en: couldn't allocate color
uk: неможливо розподілити колір

en:  versus
uk:  проти

en: Differences ...
uk: Відмінності...

note: for debugging
en: Different block: -%d,%d +%d,%d
uk: Блок різниці: -%d,%d +%d,%d

en: [-vVPrMACaiIyLcwxZ] [-fpotkhsmudgeE (option)] [path]
uk: [-vVPrMACaiIyLcwxZ] [-fpotkhsmudgeE (параметр)] шлях

en: Find-grep command tool.
uk: Засіб пошуку для командного рядка.

en: Find time options should be used with either  -M, -C, or -A.
uk: Параметри часу Find мають використовуватись з -M, -C, чи -A.

en: Grep options will enable piping of find results to GNU grep.
uk: Параметри Grep дозволяють фільтрувати результати у GNU grep.

en: Available options
uk: Можливі параметри

en: Verbose output debugging mode.
uk: Режим докладного виводу для зневаджування.

en: Show version information
uk: Показати інформацію про версію

en: = stay on a single filesystem.
uk: = не виходити за межі файлової системи

en: = print process id (capital P)
uk: = виводити ідентифікатор процесу (велика P)

en: filter 	= file filter (enclosed in quotes if regexp *,? or [] is used)
uk: filter 	= фільтр файлів (у дужках, якщо використовується регулярний вираз *,? чи [])

en: Apply Recursively
uk: Застосувати рекурсивно

en: +kbytes	= size greater than kbytes KBYTES
uk: +kbytes	=  розмір більший за kbytes KBYTES

en: -kbytes	= size less than kbytes KBYTES
uk: -kbytes	=  розмір менший за kbytes KBYTES

en: perm		= perm is either suid | exe
uk: perm		= perm або suid або exe

en: octal_mode	= octal mode is the file mode in octal notation
uk: octal_mode	= вісімкові права - права у вісімковому запису

en:  (any [default], regular, directory, symlink, socket, blk_dev, chr_dev, fifo)
uk:  (одне з [default], regular, directory, symlink, socket, blk_dev, chr_dev, fifo)

en: min		= file time in the previous (int) min minutes (use with either -M, -C or -A)
uk: min		= час файлу у (int) min хвилинах (використовується з -M, -C чи -A)

en: hh		= file time in the previous (int) hh hours (use with either -M, -C or -A)
uk: hh		= час файлу у (int) hh годинах (використовується з -M, -C чи -A)

en: dd		= file time in the previous (int) dd days (use with either -M, -C or -A)
uk: dd		= час файлу у (int) dd днях (використовується з -M, -C чи -A)

en: mm		= file time in the previous (int) mm months (use with either -M, -C or -A)
uk: mm		= час файлу у (int) mm місяцях (використовується з -M, -C чи -A)

en: = use mtime for file (modification time: mknod, truncate, utime,write
uk: = використовувати mtime для файлу (час модифікації: mknod, truncate, utime,write

en: = use atime for file (access time: exec, mknod, pipe, utime, read)
uk: = використовувати atime для файлу (час доступу: exec, mknod, pipe, utime, read)

en: = use ctime for file (change time: setting inode information i.e., owner, group, link count, mode, etc.)
uk: = використовувати ctime для файлу (час зміни: встановлення інформації i-вузла тобто, owner, group, link count, mode, тощо.)

en: user-id	= only files matching numeric user-id
uk: user-id	= лише файли, що відповідають числовому ідентифікатору користувача

en: group-id	= only files matching numeric group-id
uk: group-id	= лише файли, що відповідають числовому ідентифікатору групи

en: = Output  a  zero  byte  (the  ASCII  NULL  character) instead of the character that  normally  follows  a file  name
uk: = Вивід нульового байту (ASCII символ NULL) замість символу, який зазвичай йде за назвою файлу

en: *** Grep options:
uk: *** параметри Grep:

en: string	= containing string (if *,? or [], use quotes)
uk: string	= містить рядок (при *,? чи [], використовуються лапки)

en: regexp	= containing regexp: (use quotes).
uk: regexp	= містить regexp: (використовуються квоти).

en: = ignore case (for search string -c)
uk: = ігнорувати регістр (для рядка пошуку -c)

en: = do not search into binary files
uk: =  не шукати у двійкових файлах

en: = same as -i (obsolete)
uk: = те д саме, що й -i (застаріло)

en: = print the  name  of each input file from which *no* output would normally have been printed.
uk: = виводити назву кожного вхідного файлу, які зазвичай *не* виводяться.

en: = only print a count of matching lines for each input file.
uk: = виводити лише кількість рядків у вхідному файлі, що відповідають.

en: = Select  only  those  lines  containing matches that form whole words. Word-constituent  characters  are letters, digits, and the underscore.
uk: = вибрати лише ті рядки, що містять відповідності, які складають ціле слово. Символи, що складають слово - це літери, цифри та знак підкреслення.

en: = Select only those matches that  exactly  match  the whole line.
uk: = вибрати лише ті відповідності, які точно відповідають цілому рядку.

en: Enter password
uk: Заши&фровувати паролі

en: Loading data
uk: Завантаження даних

en: Select Custom Icon
uk: Вибрати нетиповий значок

en: Please drag just one image to set a custom icon.
uk: Перетягніть лише одне зображення, щоб встановити інший значок.
