Rodent Beta - en to hy translation catalogue (65 entries)

en: Desktop
hy: Աշխատանքային սեղան

en: Open in New Window
hy: Բացել նոր պատուհանում

en: Create a new archive
hy: Կերտել նոր արխիվ

en: Information about the program
hy: Տեղեկատվություն ծրագրի մասին

en: Show Information
hy: Ցույց տալ տեղեկատվությունը

en: Symbolic link
hy: Սիմվոլիկ հղում

en: Properties
hy: Հատկություններ

en: Cancel
hy: Չեղյալ

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
hy: Տեղեկատվություն

en: Name:
hy: Անուն

en: Folder
hy: Ֆոլդեր

en: MIME Type
hy: MIME տեսակ

en: Open with %s
hy: Բացել %s–ով

en: None
hy: Ոչինչ

en: Size
hy: Չափս

en: Date Accessed
hy: Մուտքի ամսաթիվը։

en: Permissions
hy: Թույլտվություններ

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
hy: Սեփականատեր

en: Group:
hy: Խումբ

en: Others:
hy: Այլ

en: Path:
hy: ՈՒղի

en: Owner
hy: Սեփականատերը

en: unknown
hy: անհայտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Icons
hy: Պատկերակներ

note: //////////////// General
en: General
hy: Ընդհանուր

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Value
hy: Արժեք

en: Personal settings
hy: Հատկություններ

en: Supply a username and password below.
hy: Մուտքագրեք օգտագործողի անունը և ծածկագիրը ներքևում

en: Username:
hy: Անուն:

en: Password:
hy: Ծածկագիր:

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
hy: Ակտիվացնել տարրը երկու _double կտտոցով։

en: Background image
hy: Ֆոնի նկար

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Overwrite
hy: Կրկին գրել

en: Rename
hy: Վերանվանել

en: %s (copy)%s
hy: %s (պատճե)%s

en: Duplicate each selected item
hy: Կրկնօրինակել յուրաքանչյուր ընտրված տարր

en: link to %s
hy: Հղում կատարել %s–ին։

en: Create a symbolic link for each selected item
hy: Կերտել սիմվոլիկ հղում յուրաքանչյուր ընտրված տարրի համար

en: Group
hy: Խումբ

en: Home
hy: Սեփական տուն

en: Run in _Terminal
hy: Գործարկել _տերմինալում

en: Name
hy: Անուն

en: Create a new empty file inside this folder
hy: Կերտել նոր դատարկ ֆայլ այս պանակի մեջ

en: Select _All
hy: Ընտրել _ամբողջը

en: _Go
hy: _Գնալ

en: Type
hy: Տեսակ

en: By Name
hy: Ըստ անվան։

en: By Size
hy: Ըստ չափսի։

en: New
hy: Նոր

en: Create new file in the given directory
hy: Տրված գրացուցակում նոր ֆայլ բացել

en: Create a new empty folder inside this folder
hy: Այս պանակի մեջ կերտել նոր դատարկ պանակ

en: _About
hy: _Մասին

en: File Browser
hy: Ֆայլի զննիչ

en: Error while deleting.
hy: Հեռացման սխալ

en: Clear History
hy: Ջնջել պատմությունը

en: Left
hy: Ձախ

en: Right
hy: Աջ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Tests
hy: Տեստեր

en: Number view:
hy: Թվի տեսաբերում

en: NAME
hy: ԱՆՈՒՆ

en: Please drag just one image to set a custom icon.
hy: Խնդրվում է քաշել միայն մեկ պատկեր գործարկողի պատկերակ սահմանելու համար
